žiedų tendencijos

Žiedai ir jų tendencijos

Juvelyrika tikriausiai niekada neišeis iš mados. Tai ne tik prabangos, bet ir stiliaus, elegancijos detalės, kurios padeda išbaigti kiekvienos moters įvaizdį. Pastaraisiais metais žiedai tapo „must have“, suintensyvėjo jų paklausa. Dėl šios priežasties aptarsime madingiausias jų tendencijas.

Kontrastai

Tai bene vienintelis žodis, kaip galima apibūdinti šiandienius madingų žiedų polius. Viename poliuje karaliauja minimalizmas, kuris reiškia „mažiau yra daugiau“. Kitame poliuje atsiranda masyvūs ir pagrindiniu stiliaus akcentu norintys būti papuošalai. Taigi renkantis, ką įsigyti ar masyvų ar visiškai minimalistinį žiedą, pirmiausią pagalvokite ar tai turi būti pagrindinis jūsų stiliaus ansamblio taškas ar tiesiog jį papildantis vienetas.

Taurieji metalai

Palikite pigią bižuteriją namuose ir geriau skirkite investicijų vienam ar dviem tauriųjų metalų žiedams. Tokie žiedai ne tik išlaikys savo vertę, bet ne ir po keleto dešimtmečių atrodys taip pat. Pigūs blizgučiai nebėra tai, dėl ko buvo verta alpti. Madoje pateisinamas „tikrumo“ principas. Geriau įsigyti vieną brangų papuošalą, bet ne keliasdešimt tokių, kurie po mėnesio praranda savo blizgesį ir yra nustumiami į šoną. Madoje stipriai pradėjęs veikti saikingo vartojimo principas čia žaidžia lemiamą vaidmenį.

Originalumas

Jeigu seniau žiedų nemėgote, nes jų dizainas yra nusibodęs, per daug klasikinis – šiandien jau galite rasti tokių, kurie nustebins ne tik jus, bet ir aplinkinius. Pastaruoju metu atsirado itin daug juvelyrų, kurie įkūrę savo nišines parduotuvėles siūlo rankų darbo gaminius už itin patrauklią kainą. Neretai tokie žiedai dar ir būna vienetiniai, sukurti tik po vieną modelį ar bent jau pritaikyti būtent pagal jūsų poreikius. Tai prideda ne tik originalumo ir asmeniškumo jūsų asmeniniam stiliui, bet ir leidžia jums jaustis turintiems kažką ypatingo.

Dvigubas, o gal trigubas?

Šiandien juvelyrai atranda naujas žiedų formas, jos neapsiriboja tik klasikine apskritimo forma. Gaminami ir pailgi stačiakampės ar kvadrato formos žiedukai. Taip pat atsirado naujas tendencingumas gaminti keletą pirštų apimančius dvigubus ar trigubus žiedus. Tai neabejotinai tampa dėmesį traukiančia detale ant jūsų rankos. Panaši tendencija yra kurti žiedų rinkinius, kai galima pirkti tiek vieną, tiek ir iš 2 ar 3 žiedų sudarytas komplektacijas.

Atrodo nėra geresnio laiko, kada žiedai būtų savo populiarumo viršūnėje, o moterys ir merginos juos mielai nešiotų. Laikas ir jums atrasti savąjį!