miesto gatvė

Verslo paslaptys prasideda nuo tinkamos vietos

Naujo verslo įkūrimas nėra lengvas, kad ir ką pradėtumėt. Svarbiausia, tinkamas tikslas dėl kurio pradedamas verslas. Idėja turi būti originali ir pasižymėti tinkamomis sąlygomis klientams. Tik dėl pelno kuriamos įmonės dažnai greitai bankrutuoja. Verslui didelę įtaką daro ir kur jo vieta.

Kur pradėti verslą?

Miestas suteikia palankiausias sąlygas, kadangi klientams tai lengviausia prieinama. Sandėlių nuoma čia ypač pigi, todėl neturint kur padėti nereikalingus baldus galima juos sudėti būtent sandėlyje. Miesto sąlygos tinkamos dėl lengvo susisiekimo ne tik vartotojams, bet ir patiems darbuotojams. Stovėjimo aikštelės palankiausia vieta pasistatyti transporto priemones.

Jei tai viešojo maitinimo įstaiga – kavinė ar restoranas, geriausia, jei tai būtų centre, nes visiems miesto gyventojams būtų lengvai prieinama. Kartais pasirinkus ir konkrečią miesto dalį galima gauti net palankesnį rezultatą. Vertėtų atsižvelgti į tai, ar nėra panašaus tipo įsikūrusių šalia. Konkurentai gera paskata tobulėti, vis dėlto jei tame rajone nėra daug klientų, vertėtų nuspręsti, ar tai tikrai tinkama vieta įsikurti.

Sandėlių nuoma pigiausia priemiestyje, todėl norint susidėti nereikalingus baldus ar daiktus rinktis reiktų vietą ne miesto centre. Neturint rūsio tai aktualu, kadangi taip sutaupoma vieta pačioje vietoje, kadangi vienus baldus neapsimoka išmesti, jei greitu metu vėl jų gali prireikti, kad taip nenutiktų juos geriau išsisaugoti.

Į ką dar vertėtų atsižvelgti?

Konkurentai – viena iš priežasčių, kodėl dažnai atsisakoma pradėti verslą. Vis dėlto tai gali būti viena iš sąlygų, kuri verstų dar labiau tobulėti. Ar tai paklausi prekė auditorijai, pavyzdžiui, pardavinėti ledus gali atrodyti būti tinkama tik šiltuoju metų laiku, tačiau šaltuoju laiku verslas gali turėti finansinių sunkumų.

Tam gali padėti sandėlių nuoma, kuriame bus galima susidėti visą įrangą ir baldus iki kito sezono atidarymo. Tai pigiau nei pastato nuoma, kadangi centre nuoma brangi, o neprižiūrėtos patalpos nepuošia miesto. Sandėlio nuoma nėra brangi vis dėlto ją būtina sumokėti laiku, kad daiktai ar baldai nebūtų įkeisti ar parduoti. Tai nutinka tik nemokant ilgą laikotarpį.