žmogus, valantis stiklinio pastato langus

Universalumas suteikiantis išmanią laisvę

Kiekvienas namų įrankis turi savo paskirtį, todėl nuo įprastos valymo priemonės iki specifinio tam tikro būdo turi būti pasirinktas atitinkamai. Robotas langų valymui turi būti kokybiškas, greitai atliekantis darbą ir universalus bet kurios dangos valymui. Šiam prietaisui reikia tik elektros lizdo ir valiklio. Vietoj tradicinio 2 – 3 skirtų valandų šiam darbui galima skirti tik 10 – 20 minučių ir šis būdas ekologiškesnis būdas nei tradicinis laikraščių valymas.

Kam gali būti skirtas ši robotų rūšis ?

  • Namams. Kur jei ne čia vertinamas papildomas laisvalaikis? Net neturint daug didelių langų, tai pravartu, kadangi langus valyti reikia dažniau nei kartą per metus, o po pirmo lietaus jie tampa ir vėl nešvarūs. Ypač gyvenant šalia miško ar miesto srityse, aktualu, turėti pagalbininką, kuris atliks darbus be papildomų rūpesčių.
  • Biuro patalpoms. Robotas langų valymui ypač tinka biuro valymui, kadangi neteks užsisakyti pagalbinio žmogaus, kurį tenka porą kartų per metus kviestis. O kur dar priemonės ir saugos priežiūra, kad valant langus nieko nenutiktų. Darbuotojai šioje erdvėje praleidžia pakankamai daug laiko, todėl higiena ir patalpų priežiūra būtina.
  • Restoranams, kavinėms ir kitoms panašaus pobūdžio veiklos pastatams. Čia žmonių srautas visąlaik judrus, todėl patalpos turi būti atitinkamai prižiūrimos. Vaikai dažnai prisiliečia prie stiklinių paviršių to net nepastebint. Nenorint apkrauti darbuotojus papildomu darbu, tai gali būti tinkamu būdu – patalpas išlaikyti švariomis.
  • Grožio salonams ir kitoms susijusioms veikloms. Norint pritraukti papildomus klientus, turi būti kuriamas įmonės įvaizdis. Robotas langų valymui padės sukurti švaros aspektą, šioje aplinkoje puikiai pritaikomas ir išmanusis paviršių robotas, kurį galima universaliai panaudoti.

Prabanga ar būtinybė?

Daug kas vis dar mano, kad išmanusis robotas kainuoja per brangiai, todėl atsisakoma šios minties. Vis dėlto tai reiktų pažvelgti kaip į investiciją, kuri bus naudojama ilgam laikotarpiui. Tai sutaupys laiko ir energijos bei papildomų lėšų pagalbiniam žmogui. Tai galima pritaikyti ne tik langams, bet ir kitokiems paviršiams, todėl valymas skirtas tiek lauko, tiek vidaus paviršiams.