Namuose guli katinas

Tinkami baldai – namuose auginantiems gyvūnus

Šunys, katės ir graužikai augantys, žaidžiantys, lakstantys po namus palieka daug netvarkos. Namų baldai turėtų būti apsaugoti arba atitinkamai pasirinkti, kad ant jų neliktų šerių, pūkų, įbrėžimų ar įdrėskimų. Jei gyvūnai išleidžiami į lauką, dažnai jie grįžta lydimi purvo žymių. Baldų salonai Kaune pasižymi geriausiais ekspertais, kurie patars, kokius baldus įsigyti turint gyvūnus.

Kokie baldai rekomenduojami gyvūnų šeimininkams?

• Odiniai. Karpant gyvūnams namus, šie baldai gali būti tinkami auginant tiek kates, tiek šunis. Juos lengva nuvalyti ir jie atsparūs pūkams ir šeriams. Odiniai baldai pasižymi ilgaamžiškumu, vis dėlto vertėtų pasirinkti storesnės odos baldus. Jei neprižiūrėsite gyvūnų nagų, vis dėlto šiuo tipo baldus jie gali sugadinti.

• Mikropluokštiai. Šio audinio kokybė užtikrina ilgą vartojimą, o ir šeriai prie jo neprilimpa. Vis dėlto jei gyvūnas šlapias ar purvinas, vertėtų įsigyti tam atitinkamą užvalkalą, kad purvas neįsigertų į baldą. Baldų salonai Kaune pasiūlys gausų asortimentą, kuriame rasite tinkamiausią variantą Jums ir jūsų augintiniams.

• Vengtini: šilkas, vilna, linas. Šios medžiagos pasižymi tepumu, kurį vėliau sudėtinga išvalyti. Jos brangiai kainuoja, o valymas dažniausiai turi būti specialus. Juos galima turėti kambariuose, kuriame neįleidžiami gyvūnai, pavyzdžiui, miegamajame.

Būdas, kaip apsaugoti baldus

Dresuojant gyvūnus vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jie nešoktų ar nebraižytų baldų savo nagais. Vis dėlto tai ne visada užtikrina, kad baldai bus apsaugoti, todėl vertėtų įsigyti apsaugą, kol gyvūnai bus apmokami. Taip pat atkreipti dėmesį reiktų į gyvūno amžių, jei jis vyresnis, jam bus ypač sudėtinga pakeisti įpročius.

Reguliarus valymas

Baldų salonai Kaune ir kituose miestuose siūlo baldus atitinkamai prižiūri. Šlapias valymas dažniausiai tik išnešioja nešvarumus po namus, todėl vertėtų prieš tai išvalyti ir sausuoju būdu. Namus valyti dažniau nei kartą per savaitę, kad nuo pūkų neatsirastų alergiją.

Prieš įsigyjant gyvūną vertėtų atkreipti dėmesį, ar baldai namuose tinkami. Jei esate klasikos mėgėjai ir puoselėjate švarą, gyvūną nuo pat mažumos reiktų dresuoti ir prižiūrėti, kad po pasivaikščiojimo letenos visąlaik būtų švariai nuvalytos.