suzadetuviu ziedas

Sužadėtuvių žiedai – ką reikia žinoti prieš perkant?

Sužadėtuvės yra vienas gražiausių momentų ne tik moters, bet ir vyro gyvenime. Todėl įprasminti šią progą nori kiekvienas. Pagrindiniu šios šventės simboliu yra laikomi sužadėtuvių žiedai, dėl to, būtent, jiems yra skiriamas didžiausias dėmesys, o prisipažinimas meilėje paliekamas spontaniškumui ir akimirkos grožiui.

Kas svarbu renkantis žiedą?

Nors išrinkti sužadėtuvių žiedą yra atsakinga užduotis, tačiau, jeigu sprendžiant, koks juvelyrinis dirbinys tiks, dėmesį atkreipsite į keletą esminių aspektų, tada užduotis taps nebe tokia sudėtinga.

1. Nusistatykite kiek galite išleisti žiedui. Tai bene pagrindinis kriterijus, nulemiantis ir kitus faktorius, kaip tauriojo metalo pasirinkimą ar akučių žiede dydį bei skaičių.

2. Stiliaus pasirinkimas. Atrodo, tai visai nesudėtinga, vis dėlto, didelė pasiūla apsuka galvą ne vienam. Sužadėtuvių žiedai gali būti klasikiniai, Halo tipo ar itin modernūs, įmantresnių formų. Geriausias būdas sužinoti, koks žiedas nudžiugintų būsimą sužadėtinę, yra nuolat jos klausytis, ypač, kai kalba pasisuka apie juvelyrinius dirbinius. Paprasti pastebėjimai gali padėti lengviau susiorientuoti moters noruose. Pavyzdžiui, aptarinėdama draugės sužadėtuvių žiedą, galbūt, ji pastebės, kad jis per daug didelis, ar metalo spalva itin graži. Tokie komentarai tikrai palengvins jūsų užduotį renkant žiedą. Taip pat atminkite, kad žiedą renkate mylimajai, todėl turite atsižvelgti į jos skonį, nes ne jums, o merginai reikės nešioti žiedą kiekvieną dieną.

3. Akutės parinkimas. Nors dažniausiai sužadėtuvių žiedai yra padabinti deimanto akutėmis, tačiau tai nėra vienintelis brangakmenis, kuris gali būti ant žiedo. Deimantas šiuo atveju yra pasirenkamas dėl savo tvirtumo, ilgaamžiškumo ir nemirštančios klasikos savybių.

4. Akutės forma. Nors populiariausia yra apskrita akutė, tačiau tai toli gražu ne vienintelis pasirinkimas. Rinkitės akutės formą pagal tai, kokius papuošalus dažniausiai nešioja sužadėtinė. Taip pat pabandykite ją įsivaizduoti mūvinčią žiedą su vienos ar kitos formos akute. Dažnai tokiose lemtingo apsisprendimo situacijose padeda juvelyrai, kurie pataria, kokie sužadėtuvių žiedai geriausiai tiktų ir nukreipia tinkama linkme.

5. Įšsiaiškinkite, koks yra merginos žiedo dydis. Jeigu tiksliai to nežinote, geriausia yra paimti vieną iš mylimosios žiedų, o juvelyras nustatys, koks merginos piršto dydis. Taip niekada neprašausite pro šalį.

Pasinaudokite šiais patarimais ir paverskite sužadėtuvių žiedo ieškojimą maloniu užsiėmimu, o ne dideliu rūpesčiu ir nustebinkite savo mylimąja nuostabiu juvelyriniu dirbiniu!