klasikinio stiliaus svetaines interjeras

Šiuolaikinė svetainė su klasikiniais baldais – ar tai įmanoma?

Svetainė – tai vieta, kurioje praleidžiame gana daug laiko. Ne paslaptis, kad šios erdvės baldų parinkimui ir jų išdėstymui yra skiriamas didelis dėmesys. Renkamės stilistiką, baldų dydį, bei apskritai jų kiekį. Šiandien itin populiarus dizainas sukuria šiuolaikiškos svetainės įspūdį, tačiau neapsigaukite, tai nebūtinai sufleruoja, kad minkšti svetainės baldai negali būti klasikinio stiliaus.

Išskirtinis interjeras jūsų namuose

Ne tik interjero dizaineriai gali sukurti kitonišką ir unikalią svetainę – tai be didesnių pastangų galite padaryti ir patys. Klasikiniai baldai (Kaune juos galite rasti „Adorno – amerikietiški baldai“ parduotuvėje) patys savaime yra išskirtinė detalė. Nors priimta manyti, kad klasikiniai baldai yra nuobodūs ir sunkiai įsikomponuoja į šiuolaikinį svetainės interjerą, vis dėlto, dabartiniai klasikos standartai suvokiami šiek tiek kitaip.

Nors klasikinės aiškios formos balduose ir yra išsaugojamos, tačiau modernūs gobelenai puikiai tinka šiuolaikiniame interjere, todėl nuostata, kad klasika negali vyrauti moderniame interjere nėra pagrįsta.

Klasikiniai svetainės baldai, kokie jų privalumai?

Pirmiausia, tai yra kokybės ir ilgaamžiškumo simbolis. Minkšti svetainės baldai yra gaminami iš tvirtų, itin kokybiškų medžiagų, todėl jų tarnavimo laikas yra skaičiuojamas dešimtimis. Tokie baldai atrodo itin reprezentatyviai ir ne tik atlieka savo, kaip bado funkciją, bet ir papuošia erdvę, pripildo ją subtilios prabangos, elegancijos. Dažnai tokie baldai yra lengvai prižiūrimi, audiniai nekaupia tiek daug dulkių, todėl jų priežiūra neapsunkina kasdienybės.

Jei nenorite minkšto kampo

Šiandien keičiasi tradicinės svetainės samprata, ji nebėra tokia griežta, tampa labiau dinamiškesnė. Dėl to jei jūsų svetainė nėra tradicinio išplanavimo ar nenorite jos užgožti dideliu minkštuoju kampu, siūlome rinktis klasikinius fotelius. Jie atrodo unikaliai ir yra vienas patogiausių baldų, todėl nei jūs, nei svečiai nejausite nepatogumo. Skirtingai, nei minkšti svetainės baldai – jie tampa erdvės akcentu, ypač jei yra pasirenkamos ryškesnės gobeleno spalvos.

Pasirinkimas – kiekvieno skoniui

Renkantis klasikinius svetainės baldus, pirmiausia, rekomenduojame juos apžiūrėti internetiniame salone (rekomenduojame juos apžiūrėti salone (www.amerikietiskibaldai.lt), o tada išsirinkus norimą komplektą ar svetainės baldo modelį, atvykti į saloną, kur sustatyti realūs baldai. Kaune pateikiamos ekspozicijos gana didelės, todėl gyvai galėsite įsitikinti, kaip atrodo mėgstami svetainės baldai. Net jei konkretaus modelio ir nebūtų salone, galėsite pavartyti gobelenų katalogą. Jame pateikta daugybė skirtingų audinių ir dekoratyvumo medžiagų, todėl galėsite rasti tinkamiausia sprendimą savo svetainei.

Atraskite savo klasikinius svetainės baldus ir susikurkite išskirtinai elegantišką, tačiau tuo pačiu modernią svetainę, kurioje smagu leisti laiką tiek su šeima, tiek ir su draugais.