sekcijos atnaujinimas

Senos sekcijos prikėlimas naujam gyvenimui

Kartais taip norisi namus apversti aukštyn kojomis, kad tik juose būtų kažkas kitaip, nes įprastas interjeras jau erzina. Tačiau niekas taip nedaro, kad ir kaip norėtųsi. Ir sekcijos stovi lyg stovėjusios, renka dulkes ant savo paviršiaus, kurias taip erzina šluostyti ir šluostyti. Aišku, dulkes valyti teks ir toliau, tačiau prikelti sekciją naujam gyvenimui ir atgaivinti interjerą nėra jau taip ir sudėtinga. Atrinkome Jums kelias smagias atnaujinimo idėjas, o įgyvendinti jas bus galima net ir su vaikais.

1. Atnaujinkite paviršius

Sekcija yra vienas iš pagrindinių svetainės baldų, tačiau jei ši tarsi dekoracinis elementas, nefunkcionali ir su jau girgždančiais durelių vyriais, tikėtina, kad praktiškai jos ir nepanaudojate, o pasilikti norisi nors kaip dekoracinį elementą, sprendimas – paviršių atnaujinimas. Nulakuokite, nudažykite arba užklijuokite spalvinga, ornamentais dekoruota plėvele, kuri ne tik impregnuos baldą, bet ir suteiks jam daugiau artistiškumo.

2. Keičiam rankenėles

Dažniausiai senos sekcijos išsiskiria ypatingu rankenėlių dizainu, kurio neturi moderniosios. Atnaujinti jas – viena lengviausių užduočių, o kai rūksta įkvėpimo, neretai siūloma tiesiog semtis įkvėpimų iš moderniųjų variantų. rankenėlės gali būti spalvingos, didelės, apvalios, kvadratinės ar visiškai nestandartinės ir suteikiančios sekcijai išskirtinę išvaizdą.

3. Suteikite baldui savitumo su papildomomis dekoracijomis

Galbūt esate dekupažo mėgėjas – šis variantas taip pat tinkamas, norint suteikti naują gyvenimą savo sekcijai. Be to, čia į pagalbą galės ateiti ir vaikai. Lakuokit, pieškite, klijuokite servetėles ir kurkite neįprastą, nestandartinę sekciją. Suteikite jai naują gyvenimą ir visiškai naują įvaizdį per vieną pusdienį.

4. Spalvos! Nuspalvinkite paviršius

Kartais viskas ko reikia baldui – tai naujo spalvos. Ar tai bus paviršius, ar durelės, ar kojelės, spalvinkite drąsiai. Nusipirkite dažų, ištieskite kambarį laikraščiais ir tegul prasideda sekcijos atnaujinimo darbai. Norite, galite rinktis ir skirtingus atspalvius kojelėms, durelėms ir paviršiams. Taip baldas atrodys tik originaliau.

5. Daugiau mobilių lentynų

Kartais atrodo, kad nieko neįmanoma gražiai sutalpinti ir viską norisi tiesiog perstumdyti. Tai irgi galima padaryti, tačiau Jums reikės pašalinti pagrindines lentynas ir nusipirkti arba patiems pasigaminti mobilias. Kitaip tariant, kelios lentynėlės, kurias galite patys įsidėti ir perstumti padidins baldų funkcionalumą, o į seną sekcija tilps daugiau daiktų. Ir prireikus, viską galėsite nesunkiai performuoti.

Viskas atrodo sudėtinga, kol pradedate veikti. Suteikite savo senai sekcijai naują gyvenimą jau šiandien – tegul diena bus pilna bus spalvų ir kūrybiškumo.