baldai Kaune

Savaitgalio užduotis: miegamojo atnaujinimas

Miegamojo erdvė – jaukumo ir ramybės derinys. Arba bent jau tokią ją įsivaizduoja didžioji dalis interjero dizainerių. Tačiau jaukumą kiekvienas suvokia savaip. O miegamasis – labai individuali, asmeniška ir netgi intymi erdvė, į kurią ne visus norisi įsileisti. Tačiau kad ir koks jis būtų asmeniškas, ir miegamąjį kartais labai norisi atnaujinti. Kaip tai padaryti vos per vieną dieną pernelyg neišlaidaujant, pateikiame kelias idėjas.

Pagalvės visada gera idėja

Ar kambaryje turite daug neišnaudotos vietos? Šiek tiek atšviežinti kambario dizainui visada padės pagalvėlės. Spalvotos, raštuotos, linksmos ar minimalios, jos gali padėti suteikti patalpai daugiau jaukumo sukurti unikalią poilsio zoną, kurioje maloniai laiką leisti galėsite tiek Jūsų, tiek Jūsų mažamečiai vaikai. Beje, pagalvėlės gelbsti ir tuomet, kai norisi užtikrinti vaikų saugumą. Be to, visiškai nesvarbu, domina miegamojo baldai Kaune ar Klaipėdoje, pagalvėlės pagyvins bet kurį kampelį ir bet kurį baldą – nuo fotelio iki miegamojo lovos.

Atskirskite darbo ir poilsio zonas

Dažnas atvejis, kai namuose nėra pakankamai vietos poilsio ir darbo zonai, tad daugelis tiesiog jungia jas tarpusavyje. Psichologai pasakytų, kad tai vienas blogiausių jų priimtų sprendimų, nes taip jie niekada negalės pailsėti. Todėl siūloma atskirti šias dvi zonas paprasčiausia pertvara ar širma. Toks paprastas daiktas padės pagyvinti kambarį, visada bus kur pakabinti rytojaus drabužių komplektą, galiausiai, poilsio zona nuo darbo vietos bus aiškiai atskirta ir neblaškys, kai partneris sugalvos naktį patikrinti elektroninį paštą.

Pakeiskite mažesnius baldus

Tokie baldai Kaune, kaip kušetės, foteliai, pufai ir sėdmaišiai, iš „Magrės baldai“ salonų išgraibstomi gana greitai. Nes jie taip pat gali akimirksniu atgaivinti miegamąjį. Pakeiskite kelis minkštuosius baldus ar tiesiog miegamojo lovos kojeles ir galvūgalį ir štai – viskam reikės vienos dienos, o miegamasis atrodys kaip naujas. Ir nereikės pirkti labai brangių baldų vien tam, kad ši namų zona įgautų naują įvaizdį. Nes jį galima sukurti pasitelkus ir mažesnes detales.

Pasirūpinkite keliais vazoniniais augalais, kokybišką poilsį garantuosiančiomis naktinėmis užuolaidomis ir miegamajame jausitės visiškai kitaip. Svarbiausia – pasilikti tam laiko. Vieno savaitgalio pilnai užteks.