rekuperatorius, vėdinimas, šildymas

Rekuperatorius: nauda sveikatai bei taupymui

Šiandieninėje visuomenėje galime išskirti du svarbiausius aspektus, kurie yra vieni naudingiausių žmogui. Vienas iš jų yra sveikata, o kitas- pinigai. Dėl šių dviejų naudą žmogui teikiančių aspektų, kiekvienas renkasi ne tik gyvenimo būdą, veiklą ar  bet ir prietaisus, ypač jeigu kalbame apie įrangą, naudojamą buityje. Vienas iš tokių įrenginių, kurie palaiko gerą sveikatą bei taupo pinigus yra rekuperatorius.

Naudinga sveikatai

 

Rekuperatorius – tai vėdinimo įrenginys su šilumos atgavimu. Šis prietaisas naudojamas orui cirkuliuoti patalpoje, tačiau tai veikia ne kaip ventiliatorius, kuris tą patį orą su dulkėmis vėdiną į patalpą. Šis įrenginys teikia šviežią orą iš lauko bei valo patalpas nuo dulkių kaupimosi, žiedadulkių bei vabzdžių taip mažindama ne tik alergijos bei susirgimo tikimybes, bet ir pagerindama sergančiųjų savijautą. Tai įrodė ir sveikatingumo apklausa. Didžioji dalis atsakiusiųjų buvo itin patenkinti rekuperatoriaus įsigijimu. Klientas Jonas teigia: „Su žmona įsigijome prieš puse metų. Mūsų sūnus serga astmą ir pavasarį itin dažnai jam prasidėdavo astmos priepuoliai. Rekuperatorius mums labai pagelbėjo. Mūsų sūnus mažiau vartoja vaistus, geriau išsimiega naktį, oro vėdinimas puikiai padėjo kovoti su liga.“ Taigi, rekuperatorius yra naudingas sveikatai ir ne tik sumažina susirgimo šansus, bet ir padeda sergantiems.

 

Naudinga taupant pinigus

 

Rekuperatorius yra naudingas ne tik sveikatai, bet ir gali sutaupyti pinigus. Žiemos metu, didelė dalis pinigų išleidžiama šildymo įrenginiams. Šiuolaikinės technologijos jau yra tiek pažengusios, jog pašildyti orą gali ir vedinimo prietaisas. Naujausi rekuperatoriai sugeba ne tik atvėsinti ir puikiai išvėdinti orą, bet ir grąžinti iki 95% šilumos. Todėl papildomų išlaidų oro šildytuvams net nebereikia. Klientė Gražina stebisi: „Negalėjau patikėti, jog šis įrenginys gali taip padėti sutaupyti. Dabar man šildymo prietaisų nereikia, nes užtenka šilumos, cirkuliuojamos iš įrenginio.“

 

Taigi, rekuperatorius, tai ne tik prietaisas, kuris vėdina patalpą. Tai, taip pat, yra įrenginys, kuris gali padėti atsisakyti sveikatos problemų ar net jas mažinti bei sutaupyti pinigų.