lesiai internetu

Patarimai kontaktinius lęšius internetu perkantiems pirmąkart

Geras regėjimas – viena iš vertybių, kurias turėtumėme branginti ir saugoti kiekvienas. Deja, technologijų amžiuje, mūsų akims tenka nemenki iššūkiai ir tai dažnai padaro didelę įtaką regai. Dėl aplinkos poveikio ar genetikos susilpnėjusias akis tenka gelbėti pagalbinėmis priemonėmis – akiniais ar kontaktiniais lęšiais. Pastarieji vis labiau populiarėja, jų asortimentas plečiamas, o įsigyti juos dabar ryžtamasi ne tik optikos salonuose, bet ir internetinėse parduotuvėse. Kodėl tai patogu ir verta išbandyti, pasakojama toliau įraše.

Lęšiai internetu: patogumas ir kiti privalumai

Dar visai neseniai įvairių daiktų pirkimas internetu daugeliui atrodo nepatiklus reikalas, kuris galėjo atnešti daugiau nesusipratimų nei naudos. Tačiau dabar nustatyta, kad didžioji dauguma ne tik lietuvių, bet ir kitų žmonių pasaulyje dažnai apsiperka internetu. Jų pirkinių sąrašas apsiriboja ne vien tik paprasčiausiomis prekėmis: drąsiau šiuo metu perkami ir tokie dalykai kaip lęšiai internetu. Rodos, perkant lęšius patarti turėtų gyvai okulistai, žinantys kiek dioprijų ir kokio tipo lęšių reikėtų konkrečiu atveju. Tačiau, dabar pirkimas yra paprastesnis. Pakanka žinoti kiek planuojate nešioti lęšius, kokio stiprumo jų reikėtų ir juos tiesiog užsakant internetinėje parduotuvėje.

Pirkimas internetu yra patogus, nes nereikia net kelti kojos iš namų, kainos užsakant lęšius internetu dažnai yra geros, kartais netgi mažesnės nei optikos salonuose. Štai, pavyzdžiui, elektroninėje parduotuvėje gerilesiai.lt kontaktiniai lęšiai internetu įsigyjami vos keliais žingsniais ir ypač geromis kainomis. Viskas, ko reikia – tai žinoti lęšių tipą ir stiprumą, o vėliau Jūsų užsakymu pasirūpina tos internetinės parduotuvės personalas. Pristatymo būdai taip pat gali būti įvairūs, taigi ir atsiėmimo klausimas yra apgalvotas – galite rinktis Jums patogų lęšių atsiėmimą.

Patarimai, į ką svarbu atsižvelgti perkantiems lęšius internetu

Tie, kas lęšius perka internetu ne pirmą kartą, greičiausiai šių patarimų net neskaitys, tačiau naujokams, norintiems išbandyti tokio pirkimo patogumą, vertėtų nepamiršti kelių dalykų:

1. Lęšių stiprumo. Lęšiai (jei tai ne karnavaliniai, paprasti spalvoti lęšiai) turi atitinkamą stiprumą. Jis matuojamas dioprijomis, tad tie, kas nusprendžia įsigyti lęšius savarankiškai, turėtų tiksliai žinoti, kokio stiprumo jiems reikia lęšių.
2. Kiek laiko planuojama nešioti kontaktinius lęšius. Lęšiai internetu gali būti ir vienadieniai, ir kelių savaičių ar mėnesių arba netgi prailginto naudojimo.
3. Patogiausio pristatymo pasirinkimo. Pristatyti užsakymą internetinės parduotuvės administratoriai gali tiek Lietuvos paštu, tiek paštomatais, kurjeriais ar suteikiant galimybę siuntinį atsiimti tam tikrose fizinėse vietose. Pasirinkus patogiausią būdą apsipirkimas tampa dar patogesnis.
4. Grąžinimą. Tuo atveju, jei pasirenkami ne tie lęšiai, ne toks jų tipas ar stiprumas, jie gali būti pakeičiami. Dėl to reikėtų prieš pirkimą paskaityti grąžinimo sąlygas, tačiau daugelis pardavėjų sutinka per nustatytą laikotarpį priimti prekę ir pakeisti ją tinkančia alternatyva.

Taigi, lęšiai internetu – patogus ir šiuolaikiškas būdas matyti pasaulį ryškesnį. Jei dar neteko jų užsisakyti būtent taip, rekomenduojame išbandyti!