Patarimai, kaip išsirinkti baldus

Perkant bet kokio stiliaus baldus, vertėtų daugiausiai dėmesio skirti baldų kokybei. Svarbu, kad baldas būtų tvirtas ir patikimas. Vis dėlto namuose baldai turi derėti tarpusavyje. Būtina ir išbandyti jį prieš perkant. Tai reiškia, kad vertėtų ant jo atsisėsti ir išbandyti. Baldo modelis turi suteikti komforto jausmą. Net ir parduotuvėje svarbu nejausti įsitempus, kad būtų galima išbandyti kitokias pozicijas. Įvertinkite baldo aukštį, gylį. Baldų parduotuvės Kaune gali tapti puikia vieta įsigyti baldus.

Kaip išsirinkti baldus?

• Patiki baldai – sunkaus svorio. Dažniausiai aukštos kokybės baldai pasižymi sunkesniu svoriu. Tai reiškia, kad jei baldus lengva pakelti, jie pasižymi prasta konstrukcija. Tokiu atveju, jie gali lengvai sulūžti. Tai svarbu sunkesnio svorio žmonėms, vaikams. Ypač jei vaikams sunkiau atsisėsti ar atsistosi.

• Medžio kokybė. Jei baldas yra su medžiu, svarbu, atkreipti dėmesį, kad mediena pasižymėtų patikimu. Tai garantuoja kietmedžiai, pavyzdžiui, beržas, klevas ir uosis. Minkštesnės medienos rūšys negarantuoja tokiu patikimumo, todėl vengti vertėtų pušies ir eglės. Renkantis pigesnę medieną dažnai atsiranda defektai, kuriuos sudėtinga pakeisti arba neįmanoma. Baldų parduotuvės Kaune gali pasiūlyti skirtingų rūšių mediena, todėl vertėtų rinktis atsargiai ir skiriant tam dėmesio ir laiko.

• Tvirta, stambi nugarinė dalis. Jei tai sofa, kėdė ar fotelis nugarinė dalis negali klibėti ar judėti. Plona atrama gali lengvai sulūžti. Tokiu atveju, baldas praranda funkcionalumą, jį sudėtinga pataisyti. Jei baldas neturi garantinio, už taisymą tenka mokėti pačiam pirkėjui.

• Jokio įlinkimo. Atsisėdus ar atsigulus baldas neturėtų pakeisti formos. Jei juntamas bet koks defektas baldo geriau neįsigyti. Tvirtumo trūkumas gali sukelti nepatogumų, sveikatos problemų. Miegu metu svarbi taisyklinga stuburo padėtis, todėl jei lova yra nekokybiška, tai gali turėti pasekmių.

• Tarnavimo laikas. Turint garantinį laikotarpį baldas bus pataisomas, jei sulūš ar sugęs. Baldų parduotuvės Kaune dažniausiai duoda poros metų ar net daugiau. Tokiu atveju, baldas pasižymi patikimumu.

Kuo daugiau informacijos rasite apie baldą, tuo aiškesnę tarnavimo funkciją tai suteiks. Būtina išbaldyti baldą, kad jis tarnautų taip, kaip tikimasi.