baldai Kaune

Paruoškite terasą vasaros vakarams

Pastaruoju metu daugėja žmonių, kurie vos atšilus orams didesnį dėmesį skiria nebe sodui ar daržui, o terasos ir balkono atnaujinimui. Juk taip gera kartais rytą pasitikti ar dieną palydėti sėdint patogiame krėsle su kavos ar arbatos puodeliu rankose, kol spinduliai žaidžia ant veido. Kaune namų, kurie turėtų įstabią panoramą – tikrai nemažai. Tačiau su terasos įrengimu ir paruošimu sezonui daugeliui kyla sunkumų.

Baldų parinkimas

Terasos gali būti labai skirtingos: įstiklintos, tarsi balkonai arba vidiniame kieme su slankiojamomis durimis, įrengtos ant stogo ar po medine pašiūre pristatyta prie namo šono. Nuo to, kokio tipo terasa yra Jūsų namuose, priklauso ir baldų pasirinkimas, tačiau šis – labai platus.

Lauko ir vidaus terasoms įrengti reikalingi baldai Kaune – vieni populiariausių ir dažniausiai ieškomų vasaros sezonu. Norite, galite rinktis lauko baldus, pufus, sėdmaišius, sofas su pintu pagrindu, medinius ir metalinius baldus… pasirinkimų daug, o kaip išsirinkti tinkamiausią?

Na, pirmiausia siūlome pagalvoti , kokio stiliaus terasos norisi. Įstiklintoje terasoje puikiai tiks ir minkštieji baldai, ir pinti su paminkštinimais, ir pufai, ir sėdmaišiai. Svarbiausia, kad Jums būtų patogu ant jų sėdėti. Jei visgi, terasa nėra įstiklinta, minkštieji baldai gali greičiau susidėvėti gavę drėgmės. Tad tokiu atveju geriau rinktis pintus baldus su keičiamais (nuimamais) paminkštinimais. Tokiu atveju pradėjus lyti juos tiesiog paslėpsite.

Na ir aišku, labai svarbu, kad pasirinkti baldai tilptų į terasą, joje liktų vietos judėjimui. Juk erdvi apkrauta terasa nebus nei patogi, nei maloni leisti laiką. Tad taupykite vietą ir pinigus. Stilingi terasai skirti baldai Kaune – bene dažniausia užklausa prasidėjus birželiui. Be to, ir pasiūlymų galima rasti tikrai nemažai. Tačiau nepasimaukite ant mados ir tendencijų kabliuko – rinkitės tai, kas tiks Jums. Derinkite spalvas, atsižvelkite į matmenis ir nepamirškite, kad be patogios sofos reikalingas bus ir staliukas.

Dekoravimo idėjos

Na, jei baldai jau stovi terasoje, laikas atnaujinti jos dekoracijas. Pastatykite pora aukštų gėlių, nebijančių gryno oro ir intensyvių saulės spindulių. Tai gali būti net paprasčiausia storiastiebė palmė. Galime garantuoti, kad keli augalai tiek atvirą, tiek uždarą terasą ar balkoną atgaivins beveik iš karto. Svarbiausia, kad nepamirštumėte jų laistyti.

Pakabinkite lempučių. Pastatykite didesnių žvakidžių, pridėliokite jaukių pagalvėlių, sumontuokite lentynėlę gėlėms ar žurnalams. tinka bet kas, ką jūs mėgstate. Svarbiausia, kad rastumėte vietos kavos puodeliui padėti ar jaukiai iškylai suengti. Galiausiai terasa taps mėgstamiausia namų vieta.