Norite mokytis kinų kalbą? Pradėkite jau dabar!

Azijos kalbų ir kultūros studijų populiarumas stipriai auga, o tuo pačiu didėja ir šių kalbų specialistų poreikis. Galbūt tiesiog mėgstate iškelti sau didesnius tikslus ar iššūkius? Pabandykite išmokti kinų kalbą. Vieniems tai atrodo neįmanoma, kitiems tiesiog nenaudinga. „Soros International House“ kalbų mokykloje organizuojami kinų kalbos kursai gali padėti ne tik atrasti naują mėgstamą kalbą, bet ir pažinti kitas kultūras.

Kodėl kinų kalba?

Daug ką žavi kito kultūros ir tradicijos, ypač Azijos kraštų, tačiau pažinti šios pasaulio pusės neturint kinų kalbos pagrindų sunkiai įmanoma. Todėl mokytis šios kalbos iš tiesų yra naudinga. Lietuviai menkai žino šios kalbos galimybes, todėl mokytis ją renkasi daugiau mažiau pavieniai asmenys.

Kinų kalba praplečia akiratį, be to yra labai naudinga verslo plėtrai tarptautiniu mastu. Kinija užima antrąją vietą iš labiausiai ekonomiškai augančių pasaulio valstybių. Be to, kinų kalba yra viena iš pagrindinių oficialiai pristatomų penkių Jungtinių Tautų organizacijos kalbų.

Kodėl verta rinktis „Soros International House“ mokyklą?

Kinų kalbos kursai čia dėstomi tiek vaikams, tiek suaugusiems. Kursai rengiami atsižvelgiant ne tik į auditorijos amžių, bet ir jų poreikius. Per žaidimus ir inovatyvias, smalsumą sužadinančias pamokas įgausite bendrinės kinų kalbos žinių, pramoksite ir pažinsite kinų rašmenis. Galų gale, padėsime įgauti klausymo, rašymo, kalbėjimo ir skaitymo įgūdžių.

Tiems, kurie jau turi sukaupę šios kalbos žinių bagažą, padėsime pagilinti turimas žinias ir praplėsti žodyną. Kartu mokydamiesi ir plėsdami savo turimas žinias, giliau pažinsite ir pačią kinų kultūrą bei istoriją. Tai galimybė ne tik patobulėti, bet ir atrasti naują karjeros sritį.

Kinų kalbos kursai mūsų mokykloje suaugusiems truks 54 akademines valandas (dešimt su puse savaičių), o vaikams, tik pradedantiems pažinti šią kultūrą ir kalbą – 40 akademinių valandų. Pamokos vyksta du kartus per savaitę po 2 akademines valandas.

Jei ieškote kur dar galėtumėte tobulėti bei praplėsti savo galimybes, rinkitės kinų kalbą. Pasaulyje kiniškai kalba daugiau nei milijardas žmonių, tapkite vienu iš jų.