širmos, interjeras, langai

Nepamainomas sprendimas vitrininiams langams

Širmos į vakarus atkeliavo iš rytų Azijos. Čia jos tapo nepamainomu ir funkcionaliu interjero dizaino sprendimu – jos naudojamos ne tik erdvei paskirstyti į zonas, tačiau ir apsaugoti vitrininius langus nuo saulės.

Praktiška langų uždanga

 

Namuose, kuriuose yra dideli, vitrininiai langai, visuomet jaučiamas didelės, atviros erdvės jausmas. Į tokias patalpas patenka daug saulės, tačiau ji pageidaujama tikrai ne kiekvieną dieną, o didelis šviesos srautas, patenkantis į kambarį, naktį gali tapti tikru galvos skausmu. Yra puikus būdas, norint apsaugoti kambarį nuo papildomų ir nepageidaujamų saulės spindulių karštą vasaros dieną, šviesią naktį, kai danguje pūpso mėnulis ar tiesiog norint jaukios prieblandos. Čia į pagalbą atkeliauja širmos. Jos yra puikus ir stilingas būdas uždengti vitrininius langus bet kokiu paros metu.

 

Išskirtinis būdas papuošti namus

 

Dažnai modernus būstas neįsivaizduojamas be įspūdingų, fasadinių vitrinų, tačiau ne mažiau įspūdingi gali būti ir jų uždangalai. Galite rinktis iš skirtingų dydžių ir audinių, kurie pagyvins jūsų dizaino sprendimus ir suteiks interjerui išskirtinumo. Stiprūs vienas kitą traukiantys magnetai neleis pro tarpelius prasiskverbti saulės spinduliams net jai širma neprisispaus prie stiklo, o tylūs bėgeliai, kurie gali būti valdomi ir rankiniu, ir nuotoliniu būdu, leis širmą sustumti ir į kairę, ir į dešinę.

 

Širmosne tik dengti langams

 

Širma nėra klasikinis ar įprastas pasirinkimas. Išskirtiniai audinių dizainai ir pats baldo specifiškumas suteikia jam įvairiapusę funkciją. Tai ne tik langų uždangalas, bet ir puikus būdas dalinti patalpas į funkcines zonas – širmas galite naudoti tiek dideliuose kambariuose savo namuose, tiek ofise, norėdami didžiulę erdvę perskirti į kelias. Taip suteiksite patalpoms jaukumo efektą bei parodysite puikų skonį renkantis drąsesnius, įdomesnius dizaino sprendimus.

 

Taigi, pasirinkę širmas savo namų interjere, įnešite jiems ir egzotikos, ir išskirtinumo. Tai gan neįprastas baldas, kuris pasižymi nemažu funkcionalumu. Tinka dengti ne tik dideliems, vitrininiams langams, bet ir skirstyti dideles patalpas į įvairias funkcines zonas. Jos gali pasitarnauti ir namuose, ir įrenginėjant stilingą ofisą.