baldų parduotuvės Kaune, virtuvės baldai, medinės spintelės

Nauja virtuvė: ką verta žinoti?

Kartas nuo karto daugelis žmonių atnaujina savo namus. Kartais persikelia į naujus. Tokiu atveju reikia rūpintis tokiais dalykais, kaip apdaila, baldai, namų įranga. Tai ypač aktualu kalbant apie virtuvės kambarį. Joje dažniausiai reikia kriauklės, viryklės, vis daugiau žmonių renkasi ir indaploves. Taigi, kokius baldus rinktis, kaip viską derinti, siekiant sukurti geriausią rezultatą?

 

Baldų pasirinkimas

 

Tinkamų priemonių paiešką gali palengvinti baldų parduotuvės. Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose jų pasirinkimas didžiulis. Tam, kad nereikėtų lankytis visose, prieš tai galima atlikti paiešką internete. Ten galima rasti konkrečių baldų paveikslėlius ir platesnę informaciją apie juos.

  • Išdėstymas. Jei kambarys didelio ploto, galimybių labai daug. Šiuo metu itin populiaru virtuvės viduryje įrengti taip vadinamą salą. Tai spintelės, kurios tinkamos tiek maisto gaminimui, tiek ir patiekimui. Statant baldus prie sienų rekomenduojama nepersistengti. Geriausia tam panaudoti tam tikrą zoną, o kitą palikti laisvą.
  • Spalvos. Spalvos pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų norų. Baldų parduotuvės Kaune ir kituose miestuose siūlo įvairų asortimentą. Jei labiau vertinate minimalizmą, vienas iš geriausių pasirinkimų baltos arba šviesiai pilkos lygios tekstūros spintelės. Rankenėlės gali šiek tiek išsiskirti, tačiau neturėtų būti labai ryškios.

Jie ieškote išskirtinumo ir drąsių sprendimų, galite išbandyti ryškias spalvas. Itin tinka sodriai žalia, kuri, be to, yra ir labai madinga šiuo sezonu, taip pat tamsiai mėlyna. Prie tokių spintelių labai tinka auksinės detalės. Tai gali būti rankenėlės, kranas ar virtuvės įrankiai.

 

Virtuvės įranga

 

Tokios įrangos kaip viryklė, kriauklė ar indaplovė pasirinkimas ne mažiau svarbus nei baldų. Parduotuvės Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose skirtingi gamintojai siūlo įvairaus dizaino ir galimybių prekes.

  • Kriauklė. Renkantis kriauklę verta atkreipti dėmesį į jos spalvą ir formą. Jei pasirinkote šviesias spinteles, apsvarstyti verta baltą ar smėlio spalvos, jei tamsias – juodą. Kalbant apie formą, ją taip pat lemia jūsų norai. Siekiantiems griežtesnio stiliaus siūloma rinktis keturkampę kriauklę, norintiems švelnesnių formų – apvalią.
  • Viryklė. Šiuo metu labai populiarios spintelėse integruojamos viryklės. Jos ne tik funkcionalios, bet ir stilingos. Norint ir galint galima taip integruoti ir mikrobangų krosnelę – taip sutaupant ir vietos.
  • Indaplovė. Įsirengiant naują virtuvę tikrai sumanu apsvarstyti galimybę įsigyti ir indaplovę. Šis daiktas gali palengvinti ruošos darbus – nebereikia indų plauti rankomis, sutaupoma laiko. Be to, pasirenkant ekonomišką režimą, juos plauti galima ir naktį.

Apgalvojus tam tikrus aspektus, galima sukurti savo svajonių virtuvę. Šiuolaikinės galimybės leidžia tai padaryti ganėtinai nesudėtingai.