Namai su šviestuvais

Namų apšvietimas pagal metų laikus

Žiemos ir rudens laikotarpis dažniausiai pasižymi tiek tamsiomis naktimis, tiek apniukusiomis dienomis, todėl apšvietimo būdas turi skirtis nuo šiltojo sezono laikotarpio. Svarbu ir tai, ar būste yra tinkamas natūralaus apšvietimo būdas – langai. Vizualiai sukurti daugiau erdvės galima su veidrodžiais, baltos spalvos sienomis. Šviestuvai internetu Ekoliumenas.lt siūlo apsirūpinant namus apšvietimu atsižvelgti ir į tai, koks sezono laikotarpis yra.

Šviestuvai tinkami pagal sezonų laikus

• Žiema. Šiuo laikotarpiui ypač norima šiluma, kas dažnai asocijuojasi su apšvietimu. Norint namams suteikti daugiau šviesos galima įsigyti stalinį šviestuvą arba toršerą. Juos statyti vertėtų ir kampus, kuriuose dažnai būna tamsu. Tai pagyvins aplinką, o skaitant ar dirbant prie kompiuterio sukurs tinkamą atmosferą. Natūralūs būdai: žvakės arba židinys.

• Pavasaris. Šiuo metu vis dažniau pasirodo saulė danguje, nors vis dėlto gausu ir lietingų dienų. Vertėtų tinkamai įvertinti, koks natūralus apšvietimas pakankamas ir kada naudoti dirbtinį apšvietimo būdą. Internetinė svetainė Ekoliumenas.lt asortimente galima rasti kryptinius šviestuvus ar jo sistemą, kurie apšvies blausius namų kampus.

• Vasara. Šiltajam sezonui prasidėjus, vertėtų taupyti elektros energiją, nors šitam klimatui vis dėlto net dienos metu kartais prireikia dirbtinio apšvietimo. Šviestuvai internetu siūlo nepamiršti ir lauko šviestuvo, kadangi kiemas tamsiuoju paros metu gali pasižymėti nesaugumu ir kliūtimis.

• Ruduo. Grįžusios lietingos dienos verčia susimąstyti, kaip namus paversti jaukesniais. Svarbu, tiek moksleiviams, tiek studentams ar tiems, kurie dirba namuose įsigyti šviestuvus, kurie bus tinkami darbui. Nepamirškite detalių – paveikslų, stalų, laiptų, kuriems būtina šviesa.

Apsipirkimas internetu

Šis apsipirkimo būdas sutaupys tiek laiko, tiek pinigų. Ekoliumenas.lt šviestuvai suskirstyti pagal kategorijas, todėl žinant, kokių šviestuvų reikia namuose, neužtruksite apsiperkant. Svarbu tinkamai įvertinti interjero dizainą ir pagal tai taip pat pritaikyti šviestuvus.

Šaltasis ar šiltasis sezonas, svarbiausia, kad apšvietimas būtų tinkamas tiek leidžiant laisvalaikį, gaminant maistą ar besimokant. Vieni šviestuvai suteiks daugiau erdvės, kiti geresnės nuotaikos ir panašiai. Trūkstant šviesos namuose gali tapti sunku susikaupti, namų nuotaika bus slogi.