lazeris ar gamta?

Lazerinės procedūros: kada jų reikia, o kada užtenka gamtos?

Iš tiesų, šiandien labai daugelis skuba pasitaisyti savo išvaizdos minus lazerio pagalba. Tačiau iš tiesų, lazerinės procedūros yra daugiau gydymo nei koregavimo priemonė. Daugelis apsigauna tikėdamiesi labai rezultatyvių ir išvaizdą keičiančių rezultatų, bet vis tik svarbiau yra pasigilinti, kada lazeris gelbsti, o kada užtenka natūralių priemonių.

Lazerinė ir estetinė dermatologija

Yra nemažai klinikų, kur teikiamos lazerinės ir estetinės dermatologijos paslaugos, tačiau labai svarbu jas atskirti. Štai, paprastas pavyzdys – lazerinė dermatologija gali atjauninti odą, pašalinti pigmentines dėmes, apgamus, gydyti išryškėjusius kapiliarus, spuogus, nagų grybelį, šalinti karpas. Tokias procedūras atlikti gali tik profesionalūs gydytojai-specialistai, tačiau tikrai ne higienistai grožio salonuose. Teigiami Kaune esančios klinikos „Era Esthetic“ atsiliepimai, aiškiai parodo, kad geriau rinktis gydymo įstaigą nei įprastą kosmetologės pagalbą.

Kalbant apie estetinę dermatologiją, tai jau kas kita. Daugiau koncentruojamasi į grožį ir estetiką, tad estetinės dermatologijos procedūros daugiau koncentruojamos ties odos atjauninimu, nechirurginiu odos patempimu ar fotoepiliacija. Tai procedūros, kurios suteiks daugiau grožio, tačiau mažiau orientuojamasi ties sveikatos problemos sprendimu.

Kada rinktis lazerį, o kada natūralias priemones?

Lazerio pagalba gali padėti išspręsti įsisenėjusias problemas, tačiau jaunam organizmui pirmiausia siūloma stengtis kuo daugiau būti gamtoje, drėkinti odą ir propaguoti aktyvų gyvenimą. Kuo daugiau sportuojama, vaikštoma, tuo geriau veikia žmogaus imuninė sistema, medžiagų apykaita. Tačiau taip pat būna atvejų, kai prireikia ir lazerio pagalbos. Pateikiame kelis atvejus, kuriems įprasti sprendimai jau nebelabai padės:

• Karpų gydymas;
• Apgamų gydymas;
• Grybelio gydymas;
• Randų gydymas;
• Plaukelių šalinimas.

Gana dažnai tenka griebtis paskutinės vilties: užaugus karpai, netyčia įsiveisus grybeliui, siekiant pašalinti kenksmingą apgamą, nuo traumos likusius randus ar ilgam laikui pašalinti nepageidaujamus plaukelius. Daugeliu atvejų apie šias procedūras „Era Esthetic“ atsiliepimai tampa pagrindiniu rodikliu. Vis tik, žmonės pasikliauna būtent kitų žmonių rekomendacijomis ir atsiliepimais. Tegul darbai ir rekomendacijos kalba pačios už save.

Tad jei turite rimtą problemą ar norite atsisveikinti ir nepageidaujamais plaukelis – lazeris gali padėti. Kitais atvejais siūlome pirmiausia išbandyti natūralias priemones ir tik tuomet bandyti lazerį.