sviestuvai kaune

Lauko šviestuvai – kokius rinktis?

Namai dažnai kiekvienam asocijuojasi su saugia zona. Ir visgi, jei neskirsite dėmesio lauko apšvietimui, visapusiškas saugumas nebus užtikrintas. Be to, lauko apšvietimas turi daug įtakos ir bendram kiemo dizainui, ne tik saugumui. Tad ką rinktis, norint ne tik jaukiai apšviesti namų kiemą, bet ir užtikrinti visapusišką saugumą?

Išryškinkite takelius ir įvažiavimą į kiemą

Pirmiausia, siūlome apšviesti keliuką į kiemą. Tai padės išvengti sugadinto sodo ar nelaimių gėlynuose, kada važiuojant tamsoje jų tiesiog nesimato. Be to, apšviesti keliukai leis matyti tiek savus, tiek pašalinius, kurie užklysta į Jūsų kiemą. Visgi, rinktis tradicinių kaitrinių lempučių nerekomenduojama. Jos nėra pakankamai ryškios, o dalis vietų vis tiek lieka šešėliuose. Daug aktualesnis variantas – šviesos diodais paremtos lemputės. LED lauko šviestuvai Kaune gali būti randami bet kuriame apšvietimo technika prekiaujančiame salone. Tačiau mes rekomenduotume neskubėti pirkti ir pirmiausia pasidairyti variantų internetiniuose kataloguose.

Įvažiavimo keliukui siūlomi neaukšti pastatomi šviestuvai. Jie gali būti pačių įvairiausių formų. Populiarūs paprasti stulpeliai arba papuošti senovišką žibintą primenančia galvute. Apšviečiant siaurus takelius link namo, daugelis pasitelkia minimalius, į grindinį įleidžiamus šviestuvus. Jie įmontuojami į takelio pagrindą jo šonuose. Galimas variantas ir apšviečiant takelį iš abiejų pusių. Toks funkcinis apšvietimas turėtų būti ne per daug ryškus, kad iš apačios nespigintų į akis. Jauki šviesa, vedanti link namų durų sukurs jaukumo jausmą, be to, patys keliaudami tamsoje jausitės saugiau.

Terasos ir aplinkinių namo erdvių apšvietimas

Apšviesti takeliai jau leidžia jaustis maloniau tamsiu paros metu, tačiau taip pat jaukumui ir saugumui užtikrinti siūloma pabandyti apšviesti ir kitas namų erdves. Štai virš durų siūlome pakabinti vieną šviestuvą arba įmontuoti lauko prožektorių su judesio davikliu. Kokybiškesni tokio tipo šviestuvai Kaune parduodami specializuotose parduotuvėse. Taip pat galite bandyti užsisakinėti internetu – čia pasiūla dažnai didesnė, o kaina – prieinamesnė.

Montuodami lauko prožektorius, atkeipkite dėmesį į aplink esančius augalus. Nuo stipresnio vėjo linguojančios aukštesnių medžių šakos taip pat gali duoti judesio signalą šio tipo šviestuvams. O tai gali kaskart sukelti įtarimą dėl įsibrovėlių.

Kartasi galvojama, kad sieniniai šviestuvai taip pat naudingi, visgi šie dažnai būna tik kaip dekoracinė priemonė, tačiau kiemo saugumo įtakos nedaro. Geriau apšvieskite namo terasą vidinėje pusėje, pasitelkę pakabinamus jaukius šviestuvus. Tai padės sukruti romantišką atmosferą. Vienas lauko prožektorius su judesio davikliu taip pat padės apsaugoti vidines namų erdves tamsiu paros metu. Lauko šviestuvai Kaune ar kituose miestuose nėra labai brangūs, be to, į namų saugumą tikrai verta investuoti daugiau.