Kuo naudingi informaciniai stoveliai renginiuose?

Šiandien kalbame apie komunikacijos reikšmę įmonės veiklai. Efektyviai komunikacijai, svarbiausias aspektas – informacijos pateikimas. Dažnai įmonėje tiek darbuotojų, kad vieno bendro susirinkimo svarbiai informacijai išdėstyti surengti nepavyksta. Tuomet puikiai pasitarnauja naujienlaiškiai, skrajutės ar lankstinukai. Juose pateikus informaciją ir palikus šiuos labiausiai prieinamoje biuro vietoje būsit užtikrinti, kad informacija pasieks darbuotojus. Tiesa, patogumo dėlei, dėl bendros tvarkos, dažniausiai naudojami informaciniai stoveliai ir laikikliai. Kur juos dar galima panaudoti?

Informacinių stovelių rūšys

Jei sugalvojote įsigyti informacinį laikiklį, prieš perkant geriau tvirtai žinokite, kur ir kam jį naudosite. Nes stovelių rūšių ir formų pasirinkimo galimybių yra tikrai nemažai.

  • Informacinis stovelis L formos. Kam jis reikalingas? Dažnai toks laikiklis naudojamas norint pateikti informaciją tik iš vienos pusės. Šiek tiek pasviręs, dažniausiai pasitarnauja lankstinukų, reklamų laikymui ar siekiant išskirti ta tikras akcijas;
  • T formos stovelis. Šis laikiklis pagelbės, norint pateikti informaciją dvipusiu formatu. Tačiau jo funkcija lygiai tokia pati kaip ir L formos laikiklio. Geriausia rinktis pagal patogumą;
  • Dažnai naudojamas ir horizontalus informacijos stovas.

Taip pat svarbu akcentuoti, kad informaciniai stoveliai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų. Dažniausiai šiems gaminiams naudojamas akrilas dėl savo išskirtinių savybių – nedūžtantis, lengvas ir nesudėtingas naudoti. Taip pat gali būti naudojamas skaidrus nedūžtantis plastikas. Renkantis laikiklį, apgalvokite jo dydį.

Informacinių laikiklių nauda renginiuose

Informaciniai laikikliai – paprastai tariant, yra tiesiog patogi priemonė, nelendant potencialiam pirkėjui į akis, reklamuoti savo produktą ir taip pateikti esminę informaciją. Šis gali stovėti šalai Jūsų stendo. Itin patogu pateikti jame esminę informaciją apie produktą. Šiais laikais labai dažnai pirkėjas išsinagrinėti informaciją nori individualiai, nekalbinamas, todėl pateikti informaciją stovelyje labai patogu.

Taip pat galite rinktis stovelius, kuriuose galima laikyti daugiau nei vieną bukletą. Itin patogu prie produkto skrajutės pridėti savo įstaigos vizitinę kortelę. Taip potencialus klientas ar pirkėjas lengviau Jus įsimins, o kontaktai jau bus jo kišenėje.

Renginiai, ypač parodiniai, daugiau padeda reklamuoti ir pristatyti naujus produktus, retkarčiais išbandyti, tačiau ne visada parduoti. Todėl renginiuose pasistenkite mažiau pasakoti ir daugiau rodyti. Visiems žinoma, kad vizualiai pateikta informacija yra daug efektyvesnė nei ta, kurią pateikiate žodžiu. Informaciniai stoveliai padės palaikyti tvarką ir palaikyti efektyvią komunikaciją.