perkraustymo paslaugos Kaune, namas, vyras su dėžėm

Kraustymasis Kaune: kaip rasti gerą įmonę?

Ruošiatės kraustytis, tačiau nežinote, ką ir kaip daryti? Nieko tokio. Nesvarbu, ar kraustysitės su kolegomis į naują biurą, ar susikūrėte šeimą ir įsirengėte naujus namus, ar tiesiog atėjo metas pakeisti studentavimo vietą – keli patarimai tikrai pravers. Visos perkraustymo paslaugos Kaune bus įvertintos atitinkamai, jei atsižvelgsite į kelis dalykus.

 

Kokios tai paslaugos?

 

Į šį klausimą galėsite atsakyti tik tuomet, kai gerai įvertinsite savo poreikius ir galimybes. Pavyzdžiui, kai kurios įmonės suteikia galimybę išsinuomoti ir patiems vairuoti reikiamo dydžio transporto priemonę – nuo miniveno, mikroautobuso iki talpaus sunkvežimio. Tad pirmiausia žinokite, kiek daiktų turėsite, kokio dydžio jie bus. Juk vienokios talpos reikės šaldytuvui, kitokios – indams.

 

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ar galėsite patys visus daiktus sukrauti ir iškrauti. Jei gyvenate aukštai ir esate vieni, vargu, kad saugiai nunešite žemyn, pavyzdžiui, skalbimo mašiną. Tad paprasčiausiai įvertinkite riziką. Be to, nepamirškite, kad netampydami daiktų patys galite sutaupyti laiko.

 

Kokia kaina?

 

Tai, žinoma, yra vienas svarbiausių kriterijų. Perkraustymo paslaugos Kaune gali būti ir labai pigios, ir gana brangios. Visa tai priklauso ne tik nuo įmonės dydžio, žinomumo. Įtakos turi ir:

 

  • Įmonės darbuotojų užimtumas, kiek užsakymų jie turi reikiamu metu.
  • Užsakymo skubumas – ar rezervavote laiką prieš savaitę, ar šiandien, čia ir dabar.
  • Užsakymo dydis – kiek daiktų reikės kraustyti, kokį atstumą važiuoti.
  • Papildomos paslaugos: daiktų pernešimas, užnešimas, atskiras vairuotojas ir panašiai.

 

Taigi, kaina nėra tik triukas. Gerai apgalvokite, ko reikia, ir išsirinksite nesunkiai.

 

Vieta ir keli patarimai

 

Reikėtų nepamiršti, kad jei dairotės perkraustymo kompanijos, gali tikti ne tik pačiame Kaune esančios įmonės. Pavyzdžiui, perkraustymo paslaugos Kaune gali būti teikiamos įmonių iš rajono ar net netoliese esančio miesto, pavyzdžiui, Rumšiškių, Kaišiadorių. Gali būti, kad kaina netgi bus mažesnė.

 

Tam, kad kraustymasis paliktų tik gerų įspūdžių, nepamirškite ir savo galimybių, pareigų. Pavyzdžiui, pasirūpinkite, kad visi atsargumo reikalaujantys daiktai būtų atitinkamai sužymėti. Taip pat sužiūrėkite, kad pakuotės būtų sandarios, indai atitinkamai apsaugoti nuo judesių.

 

Atidžiai susipakavus daiktus ir pasirinkus patikimą, patyrusią įmonę problemų kraustantis kilti neturėtų. Tad tiesiog žinokite, ko reikia ir neskubėkite – pasiūla didžiulė, ir ją įvertinti ieškant gero varianto tikrai verta. Tada neprireiks nei naujų baldų parduotuvės, nei grasinimų teismais.