Patalpų nuoma Kaune, patalpos, nuoma, verslas

Komercinės patalpos: pirkti ar nuomotis?

Pradedant verslą, patalpų pirkimas – didelis įsipareigojimas, todėl iš pradžių vertėtų apsvarstyti patalpų nuomos galimybę, pasverti visus jos privalumus ir trūkumus. Pasirinkdami patalpų nuomą tikrai neprašausite.

Lankstumas

Patalpų nuoma verslui augančiai įmonei suteikia lankstumo. Nebūsite pririšti prie patalpų ir, prireikus, nesunkiai galėsite susirasti didesnes ar patogesnes patalpas, galbūt – netgi pakeisti patalpų lokaciją strategiškai patogesne. Pavyzdžiui, jei pagrindinė Jūsų auditorija – Kauno miesto gyventojai, rekomenduojama patalpų nuoma Kaune, tačiau vėliau, pastebėjus, kad keičiasi Jūsų prekių ar paslaugų vartotojų ratas – nesunkiai savo verslą galėsite perkelti ir į kitą miestą. Tereikia nepamiršti su nuomotoju iš anksto susitarti dėl nuomos trukmės ir galimų palankesnių nuomos sutarties nutraukimo sąlygų.

Finansinė nauda

Finansiniu požiūriu patalpų nuoma naudingesnė nei jų pirkimas. Patalpų nuomos kaina atsieina gerokai pigiau, nors norint išsinuomoti gali tekti sumokėti priemoką arba depozitą, kurį, pasibaigus nuomos sutarčiai, atgausite. Nesunkiai patalpas pasirinkti galima pagal vietovę arba nuomotis jau paruoštas patalpas prekybos miesteliuose, o tai leis dar ir sutaupyti, pavyzdžiui, jei Jums reikalinga patalpų nuoma Kaune, informacijos galite ieškoti prekybos miestelio „Urmas“ internetinėje svetainėje urmas.net. Atminkite, kad nuoma leis atliekamus pinigus investuoti tobulinant kitas savo verslo sritis, o perkant patalpas išleisite gerokai didesnį kiekį pinigų, galbūt netgi teks imti paskolą.

Patalpų priežiūra

Svarstant patalpų pirkimo ir nuomos klausimą, nereikėtų pamiršti, kad patalpos gali nuvertėti, nusidėvėti, jose prireiks remonto darbų. Prisiminkite, kad už nuomojamas patalpas atsakingas nuomotojas – jis sutvarkys visas ne dėl Jūsų kaltės kilusias problemas nuomojamose patalpose.

Ieškant patalpų nepasiduokite vien tik nuojautai, o prieš žengdami lemtingą žingsnį – gerai apsvarstykite savo pasirinkimą, jo privalumus ir trūkumus, o, jei Jus domina patalpų nuoma Kaune, nedvejodami rinkitės prekybos miestelį „Urmas“.

Žinoma, patalpų nuoma nereiškia, kad už patalpas visiškai atsakingas bus nuomotojas, Jums teks jas prižiūrėti ir nenuniokoti, antraip patalpų keitimas kitomis gali tapti rimta problema. Nuomotojas patalpas išnuomoja tikėdamasis, kad nuomininkas su jomis elgsis ir jas prižiūrės kaip nuosavas, todėl jų nederėtų paversti kiaulide.