lietuviški baldai

Kodėl verta pirkti lietuviškus baldus?

Lietuviai dažnai linkę žvalgytis po svetimus kiemus – net ir lietuviški baldai dažnam atrodo per prasti, tad daugelis ieško jų užsienio rinkoje. Specialistai mano, kad tokia tendencija susidarė dėl to, kad lietuviai paprasčiausiai negauna pakankamai informacijos tam, kad suvoktų lietuviškos produkcijos privalumus. Jie paprasčiausiai nepažįsta savo pačių rinkos. Tad šįkart nusprendėme plačiau pakalbėti apie lietuviškus baldus ir jų gamybą – kuo šie išskirtiniai ir kodėl reikėtų paremti eksportą, o patiems skatinti užsienio importą.

Vertinama kokybė

Savaime suprantama, kad labiausiai kiekvienam rūpi baldo kokybė. Ir norisi, kad pasirinkti komplektai būtų naudojami kuo ilgiau. Vis dėlto, dažnas lietuvis naujų dalykų dairosi užsienyje. Kas tam turi įtakos? Ogi žema kaina. Niekas nekalba apie kokybę, kai kainos žemos, o baldus pristato tiesiai į namus. Tačiau jeigu baldų pasirinkimo pamokas semtumėmės iš užsienio žmonių, jie pirmiausia akcentuotų būtent kokybę. Ir jie dažnai sumoka daugiau vien tam, kad galėtų džiaugtis garantuota kokybe.

Tiesa, lietuviški baldai nėra blogesni už užsienio rinkoje siūlomus. Štai, pavyzdžiui, „Magrės baldai“ dažnai siūlo apsidairyti salone, patiems įvertinti kokybę ir išbandyti baldus, o tik tada užsisakinėti. Ir dar – jie suteikia galimybę patiems juos susikomponuoti pakeičiant kojelių dizainą apmušalų tipą ir net spalvas. O tai beveik tas pats kas užsisakyti internetu, tik už milžiniškus muitus nereikia mokėti, o baldus prieš perkant spėjama apžiūrėti. Argi ne puiki investicija?

Vieną kartą investavus daugiau nereikės gailėtis

Nemažai žmonių nudega tiesiog skubėdami. Ką norime pasakyti? Žmonės skuba pirkti, kartais dairosi tiesiog mažesnės kainos, tačiau neįvertina kaip dažnai tie baldai bus naudojami. Juk jeigu tai tokie lietuviški baldai kaip sofa ar fotelis, tai ir naudojimas jų bus gerokai intensyvesnis. O maža kaina dažnai kalba ir apie žemesnę kokybę, darbuotojų blogas darbo sąlygas, gamyboje naudotas nekokybiškas medžiagas.

Kartais geriau vieną kartą investuoti daugiau ir džiaugtis baldu ilgesnį laiką, nesibaiminant jį naudoti ir mėgautis. Be to, perkant baldus Lietuvoje sumažinama rizika, kad atkeliavęs baldas nepatenkins visų poreikių. Na, ir vertėtų akcentuoti, kad lietuviai tobulėja, o baldų rinka tik plečiasi ir stebina.