ispanų kalbos kursai, rašymas ant lentos, geltona kreida

Kodėl verta mokytis ispanų kalbos?

Ar kada svajojote aplankyti saulėtąją Ispaniją, kur, atrodo, linksmybės ir gera nuotaika niekuomet nesibaigia? Galbūt norite paragauti autentiškų churros, o gal tiesiog mėgstate telenoveles ir norite patys įsigilinti į veikėjų gyvenimo peripetijas? Jei į bent vieną iš šių klausimų atsakėte „taip“ – jums reikalingi ispanų kalbos kursai (daugiau informacijos galite rasti skrivanek.lt).

 

Kodėl pravartu mokytis užsienio kalbų?

 

Užsienio kalbų mokėjimas ne tik parodo žmogaus išprusimo lygį, tačiau ir nemenkai pasitarnauja gyvenime. Jeigu mėgstate keliauti – mokėti šalies, į kurią vykstate, kalbą, yra didžiulis privalumas jums. Ne tik dėl to, kad pradžiuginsite vietinius, bet ir todėl, kad bus kur kas lengviau susiorientuoti bei įgauti autentiškų patirčių, o jos yra neįkainojamos.

 

Ar pravartu mokėti ispanų kalbą?

 

Ispanų kalba pasaulyje yra ketvirtoji pagal paplitimą, tad atsakymas – taip! Jei domitės lotynų amerikos kultūra, jus traukia Ispanijos spalvingumas, norite aplankyti ispanakalbes šalis ar net jose gyventi – ispanų kalbos kursai kaip tik jums. Daugiau informacijos apie juos galite rasti skrivanek.lt svetainėje.

 

Ar sunku išmokti naują kalbą?

 

Visos kalbos reikalauja atidumo ir nemažo indėlio. Vargu, ar pavyks įsisavinti žodyną bei gramatiką skiriant naujos kalbos mokymuisi valandą ar dvi per savaitę. Tai nuolatinis darbas, kuris vėliau atsiperka su kaupu – svarbu nuoseklumas ir didelis noras išmokti. Svarbu pažymėti, jog norint lengviau išmokti kalbą reikia nebijoti ja kalbėti, taip pat, klausytis muzikos ar žiūrėti filmus, taip lengviau atsirenkant žodžius, kuriuos jau pavyko įsisavinti bei iš konteksto išmokti naujų.

 

Kaip neprarasti įgūdžių?

 

Pradėjus mokytis svarbu neužmiršti to, ką išmokai – jeigu nėra galimybės kalbėti ta kalba, svarbu būti aplinkoje, kur ją galima girdėti. Tam nebūtina gyventi Ispanijoje – užtektų žiūrėti filmus ar telenoveles be lietuviško įgarsinimo, klausytis muzikos. Taip užtikrinsite, kad žinios neliks užmirštos, o įgūdžiai išliks tiek pat geri.

 

Ispanų kalbos kursai (skrivanek.lt) – skirti visiems norintiems išmokti ispanų kalbą ar pagilinti jau turimas žinias.