Kodėl namuose netvarka?

Dažnai pasitaiko, kad grįžus į namus, jie pasitinka su netvarka. Ir nors atrodo, kad jie dažnai valomi ir tvarkomi, kažkodėl jie taip ir nepasiekia tinkamo rezultato. Vis dėlto dažniausiai daromos pagrindinės klaidos, kodėl namie vyrauja chaosas. Transformuojami baldai gali padėti sutaupyti vietos ir pinigų, o baldai suteiks tinkamą funkcionalumą. Viena iš pagrindinių surasti išeitį yra rasti priežastį.

• Nereikalingų baldų ir daiktų kaupimas. Dažnai dėl taupumo žmogus pasirenka išsaugoti daiktus, kurių jam niekada neprireikia. Būtent svarbu įvertinta, ar tų baldų Jums tikrai reikia ir kaip juos planuojate įvertinti. Ypač mėgstama kaupti popierių, reklamas, žurnalus, kurie nesižiūri ir netinka pagal interjero dizainą. Geriausia turėti tam tinkamą vietą dėti visus popierius, kad jie nesimaišytų aplinkoje. O atėjus laikui, juos būtų galima lengvai išmesti.

• Nereikalingi drabužiai. Kaip ir daiktai, baldai ar popierius, taip ir drabužiai gali apkrauti aplinką. Transformuojami baldai – tai puiki išeitis turint siauras, mažas erdves. Turint įprotį juos mesti bet kur dažnai, namuose dažnai vyrauja netvarka. Svarbu, atskirti švarius drabužius nuo jau nešiotų. Taip skalbimo metu nereikės nešvarių skalbinių ieškoti arba porą kartų juos skalbti.

• Dažniau tvarkytis ir žymėtis, kada tai atliekama. Namai turi būti valomi reguliariai. Tai padėti atlikti dėsningai padės užsižymėjimas, kada tai atliekama. Savaitė gali greitai prabėgti, todėl turint planą, jų nepamiršite išsivalyti. Geriausia turėti grafiką ir žymėtis kalendoriuje. Ypač svarbios užduotys turi būti reguliariai atliekamos.

• Augintiniai ir vaikai. Dažnai jau taip pasitaiko, kad būtent jie mums pasunkina namų tvarkymąsi. Padėti galėtų, jei vaikai patys prisidėtų prie namų tvarkymosi. Transformuojami baldai gali būti visuose kambariuose, priklausomai nuo poreikių. Turint gyvūnų namuose tvarką palaikyti padės, jei laikysitės tam tikrų taisyklių. Maisto dubenėliai gali būti įmontuoti, kraiką geriau rinktis tokį, kurį lengviau tvarkyti.

Netvarkos priežastys gali būti sutvarkytos

Net jei ir Jums atrodo, kad namuose niekada neatsiras tvarka. Tai netiesa. Svarbiausia rasti priežastis ir joms rasti išeitis. Tik tokiu būdu namai visąlaik atrodys tvarkingi net ir be didelių pastangų.