termo puodelis, kelionė, žemėlapis.

Ko nepamiršti planuojant kelionę?

Vyktant į kelionę, o ypač pirmą kartą, kartais gali būti sunku viską susidėlioti ir puikiai susiplanuoti. Nesvarbu, ar planuojate išvyką kolektyvui, ar planuojate vykti į kelionę vieni. Taigi, dabar pateiksime keletą patarimų, ko nereikėtų pamiršti, kad kelionė būtų puiki.

 

Svarbu suplanuoti mitybą

 

Nieko nėra svarbiau, kaip apgalvoti, kuo maitinsitės kiekvieną dieną. Pavyzdžiui, jeigu kelionė trunka 7 dienas, svarbu, jog susiplanuotumėte kiekvienos dienos mitybos grafiką kiekvienai dienai. Jei įmanoma — pirmomis dienomis įsidėkite maistą, kuris genda greičiausiai, o vėlesnėms dienoms — įsidėkite sausų užkandžių, kurie netižtų ir turėtų ilgesnį galiojimo laiką. Greitai gendantiems užkandžiams puikiai tinka termo puodelis (jų galite rasti Zana.lt). Ypač puiku, jeigu įsipilsite į jį sriubą ar košę — tokie termo puodeliai puikiai tinka, jeigu norisi kartu turėti ir sulaikančią šilumą puodą ir valgymui skirtą indelį viename.

 

Įdomi veikla — kelionėje visada svarbi 

 

Itin svarbu apgalvoti, kokią veiklą pasirinkti keliaujant, kad laikas neprailgtų ir kelionė būtų įdomi. Čia puikiausiai gali pasitarnauti vaizduotė — svarbu prieš išvažiuojant pasirūpinti tinkamais žaidimais. Jeigu keliaujate su keliais draugais, būtinai sugalvokite užsiėmimų, kurie įtrauktų ir juos. Vienas iš tokių gali būti ne tik smagus, bet ir jaukus bei sušildantis. Tam gali puikiai būti panaudojamas jau aptartas termo puodelis, kad kelionės metu neišsilietų arbata ar kava. Luktelkite akcijos, tuomet Zana.lt įsigysite praktišką indą puikiausiomis sąlygomis. Galite užsirašyti daug klausimų, kuriuos užduosite savo draugams ir sudėkite į termo puodelį. Jeigu Jie teisingai atsakys — galės pasimėgauti ramia aplinka ir skaniu bei šildančiu gėrimu. 

 

Neimti to, ko nereikia

 

Įprastai vykstant į kelionę atsitinka taip, kad atrodo, jog reikėtų daug visko pasiimti, tačiau niekas netelpa arba galiausiai, kelionės metu netgi nėra panaudojama. Dėl šios priežasties, vykstant į kelionę, reikia ne tik apskaičiuoti maisto kiekį ar susigalvoti užsiėmimus, bet ir apskaičiuoti, kiek vietos reikia atrasti lagamine ar rankinėse, jog nepasiimtumėte nesvarbių daiktų.

 

Kalbant apie drabužius, apskaičiuokite dienas, kiek reikės pasikeisti. Taip pat, pasirinkite daiktus, kurie atliktų kelias funkcijas ir taupytų vietą. Pavyzdžiui, jeigu reikės indų, visada gali padėti termo puodelis, iš kurio galima ne tik atsigerti, bet ir pavalgyti. Zana.lt rasite ne tik puodelių, bet ir kitokių indų, įrankių.

 

Vykstant į kelionę, svarbu būti atsakingiems ir apgalvoti kiekvieną smulkmeną — ne tik apie maistą bei užsiėmimus, bet ir apie pasirinktų daiktų svarbą.