baldai Kaune

Kauniečiai žino, kas yra stilinga svetainė

Kaip dažnai galvojate, kad namuose kažko trūksta? Kaip dažnai atrodo, kad laikas kažką keisti, tačiau nežinia nuo ko pradėti? Svetainėje leidžiame savo laisvą laiką, priimame svečius, dažnai pusryčiaujam, pietaujam ir vakarieniaujam, plepam su draugais ar tiesiog puse dienos vartomės ant sofos priešais televizorių. Ir viskas kaip ir gerai, kol pamatome ką nors gražiau. Tada jau norisi ir savo namus kažkaip atnaujinti. Štai šįkart mes įsitikinome, kad kauniečiai tikrai turi gerą interjero skonį.

Kur jie ieško įkvėpimo?

Vieni mums sakė, kad baldai Kaune yra tiesiog stilingi, kad ir kur beužsuktumėte. Kiti pasakojo, kaip tiksliai reikia pažinoti miestą ir atsirinkti vietas, iš kur pirkti, o iš kur ne. Tačiau įkvėpimas visiems yra viena – tai jaukumas, vaikystė ir spalvos. Stilinga nėra būtinai tai, kas suderinta. Stilinga yra tai, kas praktiška, patogu ir atitinka šeimos narių skonį.

Įkvėpimas gali ateiti iš gamtos – iš jos spalvų paletės, kvapų ir horizontų. Jis taip pat gali ateiti iš interneto. Skamba visai juokingai, tačiau šiandien internete galima rasti viską, ko kada nors prireiks – nup virtuvės indų iki patogiausio svetainės krėslo. Ir nemažai kauniečių interjerą formavo būtent taip – naršydami internete, ieškodami idėjų, tada baldų atitikmenų ir galiausiai užsakymo tiesiai į namus informacijos. Daugelis iš mūsų apklaustųjų minėjo, kad jiems labiausiai patiko „Magrės“ baldai internetu. Greita, saugu, patogu, o svarbiausia – paprasta. Tačiau kai užklausėm apie interjero formavimo ypatybes, čia jau, pasirodo, kita istorija.

Interjero formavimas – žaidimas ir kūryba?

Daugelis jų mums akcentavo, kad visiškai nesvarbu, kokie baldai Kaune parduodami, svarbiausia – žinoti, ko nori. Stilinga svetainė nėra tik suderintos spalvos ir tinkamai pasirinkti baldai. Tai individualaus skonio išraiška, kurią reikia labai atsakingai formuoti ir transliuoti. Dažniausiai jie minėto žodžius „kūryba“ ir „žaidimas“. Nes sujungus šiuos du terminus gaunama tai, kuo vadovaujasi tiek paprasti žmonės, tiek interjero dizaineriai. Į viską reikia žvelgti per žaidimo prizmę ir į vsiką įnešti kūrybos. Nes tik kūrybiški sprendimai atneša rezultatą. Tokį, kuris džiugina ne tik šeimininkus, bet ir svečius.

Svetainė – erdvė, kurioje vyksta visas gyvenimas. Nuo vaikiškų žaidimų ir nevaikiškų filmų vėlyvais vakarais iki kūry inių dirbtuvių ir linksmų vakarėlių. Baldai čia turi taip pat daugą ištverti, tad jeigu norite stiliaus, kokybės ir ilgaamžiškumo ir dar, kad baldai atkeliautų greitai – visi kauniečiai patvirtins- „Magrės“ baldai internetu yra tai, kuo verta pasikliauti.