kompiuterio įrenginiai

Kaip sužinoti, koks interneto greitis?

Sužinoti apytikslę greitaveikią per Wi-Fi prieigą galima paspaudus dešiniu pelės klavišu Wireless Network Connection lange ir paspaudus „Status“. Kam reikia žinoti interneto greitį? Gali būti, kad interneto ryšys yra nutrūkęs arba silpnas, todėl būtina jį perkrauti, o jei jis ir toliau neveikia iškviesti specialistą. Interneto greičio matuoklė padės nustatyti, ar internetas veikia tinkamai. Tai svarbu darbo metu, kai nuo to nukenčia kokybė.

Prieš matavimą reikia:

• Perkrauti kompiuterį. Užtenka paspausti Restart mygtuką.

• Jei jūsų kompiuteris turi „High Perfomence“ funkciją, įjunkite jį.

• Maršrutizatoriai turi būti perkrauti, tai reiškia, kad reikia išjungti ir įjungti į maitinimą.

• Visos programos turi būti išjungtos. Jos gali turėti įtakos interneto greičiui, todėl visų jų veiklą reikia sustabdyti. Jei jos veiks, interneto matuoklė rodys mažesnius rodmenis nei jie yra.

• Taip pat reikia išjungti papildomus prijungtus Wi-Fi įrenginius: mobilųjį telefoną, planšetę, televizorius ir kitus.

• Matavimus reikia atlikti nutolus ne daugiau nei 5 metrus.

Internetas – bendrumo ryšys

Įmonė „Penki“ siūlo patikimas interneto paslaugas už patrauklią kainą. Interneto greičio matuoklė pravers, jei susidūrėte su gedimais. Netinkamai veikiantis internetas ne tik gali sutrukdyti laisvalaikį, bet darbo metą. Darbas gali būti susijęs su paieška, informacijos rinkimu, pokalbiu, todėl sugedęs ryšys gali dvigubai prailgti darbo laiką. Jei manote, kad yra gedimas, patys pasitikrinkite interneto greitį. Jei neturite matuoklės ir neplanuojate jos įsigyti, galite pasinaudoti internetines programėles arba iškviesti specialistą.

Koks interneto greitis yra tinkamas?

Jeigu Jūsų interneto greitis 12 – 35 Mbps, tai yra tinkamas greitis. Kitokiu atveju, jei rezultatas Jūsų netenkina įsijunkite jį laidu. Kompiuterio gedimas taip pat gali turėti įtaką interneto greičiui. Būtina šį įrenginį nunešti specialistui, jei neturite tinkamos patirties taisymui. Kitaip taisant galite padaryti dar didesnę žalą kompiuteriui.

Ar greičio matuoklė yra būtina?

Taip, jei siekiate tinkamo rezultato. Nežinant savo interneto greičio, Jūs nežinote, ar internetas veikia tinkamai. Būtina susisiekti su bendrove iš kurios įsigijote interneto planą, kad jie be papildomo mokesčio pataisytų gedimo priežastį.