autobusų nuoma, įmonės išvyka, patarimai kelionei

Kaip suorganizuoti puikią išvyką kolektyvui?

Dirbate šiuolaikiškoje įmonėje ir didžiuojatės šauniu kolegų būriu? Jums buvo patikėta užduotis suorganizuoti bendrą įmonės išvyką? Nesijaudinkite, ją įgyvendinti išties nesunku. Viskas ko reikia – laikytis iš anksto apgalvoto plano. Šiuo atžvilgiu svarbi ir autobusų nuoma iš Kauno, ir pramogų apgalvojimas. Pateikiame svarbiausias gaires.

Nuspręskite, kada ir kur

Tai – esminė organizavimo dalis. Pateikite kelis pasiūlymus, ką galima nuveikti ar pamatyti Kauno apylinkėse ir toliau. Suorganizuokite balsavimą – tegul dėl krypties vieningai sprendžia dauguma. Taip pat sutarkite dėl daugumai tinkančios datos ir laiko. Geriausia šiuos duomenis pateikti viešai ir susidaryti preliminarų sąrašą, kas ketina dalyvauti išvykoje. Jei ją apmokate savarankiškai, galite imti nustatytą avansinį mokestį – tai bus kaip patvirtinimas, kad žmogus tikrai dalyvaus.

Raskite, kaip nuvykti

Kai jau aišku, kada, kur ir kuriam laikui važiuosite, tiesiog apgalvokite, kaip ten nusigauti. Vienas variantų – asmeniniai automobiliai. Tačiau tokiu atveju susidaro nemažos išlaidos. Be to, gana sudėtinga viską suplanuoti taip, kad visi atvyktų vienu metu, nereikėtų vieniems kitų laukti.

Autobusų nuoma – vienas optimalių sprendimų. Pasirinkę tokį keliavimo būdą, būsite ramūs dėl punktualumo, geros kainos ir komforto. Be to, nė vienam iš kolegų neteks aukotis ir vairuoti tuomet, kai kiti smagiai leis laiką žaisdami žaidimus ar prisimindami smagiausius įmonės įvykius.

Sugalvokite, ką veiksite kelyje

Jei renginys vyks pačiame Kaune, viskas gana paprasta. Kelionė truks neilgai, tad jos metu tiesiog bus galima paplepėti. Tačiau jei keliausite į kitą Lietuvos kraštą ar net užsienį, vertėtų pagalvoti apie pramogas kelionės metu. Laimei, šiuolaikiški autobusai tam pritaikyti – čia galima naudotis mediateka, mikrofonais, garso kolonėlėmis, vaizdo peržiūros įranga ir panašiai.

Sugalvokite, ką valgysite

Jei kelionė bus ilgesnė, gerai apgalvokite maitinimo klausimą. Kai kurių autobusų nuoma naudinga tuo, kad ten įrengti gana talpūs šaldytuvai – čia saugiai išlaikysite įvairius greitai paruošiamus produktus. Tačiau pagalvoti verta ir apie tai, ką valgysite nuvykę į sutartą vietą. Paieškokite, gal netoliese yra nebrangių viešojo maitinimo įstaigų, o gal verta gamintis maistą patiems.

Apgalvoję šiuos esminius niuansus ir laiku užsisakę reikiamas paslaugas, kelionę suorganizuosite gerokai lengviau. Tuomet beliks apgalvoti nakvynės vietą, konkrečias pramogas ir kaip įamžinti smagias akimirkas. Neabejojame – tinkamai pasiruošę, liksite patenkinti patys ir pradžiuginsite visus kolegas.