Kaip suderinti namų interjerą?

Šiltuoju sezono metu norisi ne tik tvarkos, bet ir suderinimo. Kuo daugiau baldų yra, tuo sudėtingiau juos tarpusavyje derinti. Ypač kai šiuo metu populiaru rinktis nestandartiškus, drąsius interjero baldus. Taip pat atkreipti dėmesį vertėtų ir į medžiagas, renkantis natūralias vertėtų vengti dirbtinių. Kokosinis čiužinys dera su medvilninę patalynę ir panašiai.

Kuo svarbus paprastumas?

Namai neturėtų būti panašūs į muziejų, kadangi juose visada jausitės kaip svečias. Jaukumas – viena iš labiausiai vertinamų namų savybių. Vis dėlto paprastumas neturėtų būti nuobodus. Tai reiškia, kad prabanga gali būti derinama su paprastumu. Svarbiausia nepersistengti su baldų kiekiu. Daugiau investuoti reikėtų į jų kokybę. Tai dažniausiai nurodo jo medžiaga, audinys. Baldaipl.lt siūlo kokybiškus baldus už patrauklią kainą.

Naudoti galima natūralią medieną – ąžuolą, beržą, maumedį. Taip pat populiaru rinktis betono, akmens, odos elementus. Suteikti prabangos šiems baldams galima su aukso, vario spalvomis. Dėmesys skiriamas ne tik pagrindiniams baldams, bet ir detalėms. Jų nereikia daug, bet jos turėtų būti kruopščiai atrinktos. Pavyzdžiui, kokosinis čiužinys – pasižymi ne tik kokybiška funkcija, bet ir užtikrina paprastą naudojimąsi.

Kodėl rinktis minimalizmą?

Linijos ir formos – vieni iš svarbiausių elementų. Baldai turi būti lanksčių formų, tačiau kartu ir užbaigti. Apšvietimas suteikia daugiau vizualios erdvės, kaip ir veidrodžiai ar šviesios sienos. Vienos detalės gali būti ryškesnės už kitas, todėl galima rinktis ir gilius atspalvius. Ruda, mėlyna, oranžinė – šios spalvos primena gamtą, natūralumą. Drąsus, bet nenuviliantis rezultatas pasiekiamas su juoda, raudona ir žalia.

Pirmenybė šiuo metu teikiama tamsiems, ryškiams atspalviams. Vis dėlto tai naudoti reikėtų atsargiai, nes tamsiuose kambariuose dažniausiai būna šilčiau, erdvė atrodo mažesnė. Vien todėl rinktis pastelines, šviesias spalvas yra tinkamiau.

Išsirinkite pagrindinį stilių

Kokosinis čiužinys ne tik nurodo stilių, bet ir diktuoja taisykles, kurios vertinamos namuose. Skandinaviškas stilius šiuo metu ypač išpopuliarėjąs, dėl lengvo pritaikymo. Jei namuose daug siaurų mažų erdvių, jis padės jas praplėsti. Šviesios spalvos derinamos su tamsiomis sukurs namuose jaukumo jausmą. Pirmenybę teikti vertėtų kokybei, o ne kiekiui.