sužadėtuvių žiedai

Kaip mylimajai išrinkti tinkamą sužadėtuvių žiedą?

Nusprendus žengti tą lemtingąjį žingsnį – vesti, didžiausiu galvos skausmu tampa lemtingojo žiedo paieškos. Kaip išrinkti tokį, kad jis ne tik nudžiugintų merginą, bet ir idealiai jai tiktų? Juk sužadėtuvių žiedai gali būti labai įvairūs: modernūs, klasikiniai, rausvos, balto ir geltono aukso, sidabriniai… Vyrui išrinkti idealų dažnai atrodo kaip misija neįmanoma. Turbūt dėl šios priežasties jie į pagalbą vis griebiasi paskutinio šiaudo – merginos geriausios draugės. Šįkart mes pabūsime už ją ir pateikiame net 4 naudingus patarimus kaip išrinkti tobulą ir idealiai tinkantį žiedą.

1. Atkreipkite dėmesį į mylimosios stilių

Nuo to, kaip rengiasi Jūsų mylimoji stipriai priklauso ir žiedo parinkimas. Jei Jūsų mylimoji dievina paprastumą, natūralumą ir kaip galėdama vengia ekstravagancijos, jos tikrai nenudžiugins masyviu briliantu papuoštas žiedas su papildomais raižiniais ir dekoracijomis. Atsipalaiduokite, viskas, ko Jums reikia – prisiminti, ką mėgsta Jūsų mylimoji.

2. Žiedą matuokite pagal kitus papuošalus

Na kiekviena mergina savo papuošalų skrynelėje turi bent vieną žiedą. Nemačiomis jį paimkite ir pamatuokite jo skersmenį arba patys pasimatuokite ant savo piršto ir pasižymėkite vietą, ant kurios jis užsimovė. Taip salone esantys sužadėtuvių žiedai kels mažiau streso, o Jums bus lengviau išrinkti idealiai tinkantį žiedelį.

3. Deimanto dydis priklauso ne nuo Jūsų algos dydžio

Pamirškite tuos stereotipus, kad sužadėtuvių žiedas turi kainuoti Jūsų trijų mėnesio algą ir panašias nesąmones. Šis papuošalas yra meilės simbolika, o meilė skaičiuoja ne pinigus, o gražias akimirkas praleistas kartu. Ir jeigu tas žiedas bus pirktas iš meilės, tikrai nesvarbu, ar ant jo puikuosis 5 karatų deimantas, ar paprasta, vos įžiūrima, deimanto akutė.

4. Atkreipkite dėmesį į žiedo lankelio plotį

Priklausomai nuo Jūsų mylimosios piršto storio, skirtingo pločio žiedai skirtingai nešiojasi. Jei mylimosios pirštai liauni ir grakštūs, sužadėtuvių žiedai tiks bet kokia, tačiau stambesniam piršteliui platus žiedo lankelis trins ir bus nepatogus, nuspaus. Tinkamas žiedas ne tas, ant kurio žybsi deimantas, o tas, kuris idealiai tinka ant piršto.

Net jeigu negalite skirti žiedui tų 600 ar daugiau eurų, kaip vidutinis Lietuvos gyventojas, meilė nuo to juk nesumažės. Šypsena, šiltas apkabinimas ir maža staigmena gali nugalėti visas baimes. O staigmenas surengti galima ir jaukiai organizuojant vakarienę namuose prie žvakių šviesos. Pasirūpinkite jaukiais momentais, tegul atmintin įsirėžia šie, o ne žiedo deimanto dydis.