Platforminės basutės, raudoni nagai, moters kojos

Kaip išsirinkti avalynę vasarai?

Šiltuoju metų sezonu tinkama avalynė ypač svarbi. Ji leidžia kvėpuoti kojoms, kas ypač aktualu esant dideliems karščiams. Nekokybiški batai ar platforminės basutės suteikia nemažą diskomfortą. Gali nutrinti kojas, kas itin nemalonu. Taigi, kaip to išvengti ir ką verta žinoti renkantis patogią avalynę vasarai?

 

Basutės – vienas iš geriausių pasirinkimų

 

Vasara – basučių metas. Jos vienas iš geriausių pasirinkimų kai yra taip karšta. Jas dėvint nereikia kojinių, o pėdos yra atviros. Dėl to kojos ne taip greitai pavargsta. Renkantis gerai tarnaujančias ir patogias basutes, rekomenduojama atkreipti dėmesį į dirželių plotį. Jei norite siauresnių, prieš tai gerai įsitikinkite, ar jie neįsirėžia į koją. Taip galite išvengti nemalonių pojūčių.

 

Kasdienai itin tinka lygaus pado ir neaukšti tokio tipo batai. Jie yra patogūs ir stabilios. Jei norite pasipuošti, jums gali patikti platforminės basutės, kurios suteikia elegancijos ir grakštumo. Kai kurios moterys jas renkasi ir kasdienai.

 

Lengvi, leidžiantys odai kvėpuoti sportbačiai

 

Sportbačiai populiariausias pasirinkimas visais metų laikais. Juos mėgsta tiek vyrai, tiek moterys. Vasarą rekomenduoja rinktis tuos, kurie leidžia pėdoms kvėpuoti. Būtent dėl to nerekomenduojama dėvėti įprastų sintetinių sportbačių. Geriau rinktis natūralesnes medžiagas arba batus su specialiomis skylutėmis.

 

Prieš perkant sportbačius vasarai, rekomenduojama įvertinti ir jų svorį. Jie neturėtų būti labai sunkūs. Tai tik dar labiau vargins kojas. Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti itin lengvus ir komfortiškus padus, dėl kurių batai tampa tarsi besvoriai.

 

Odinės arba itin lengvos medžiagos espadrilės

 

Espadrilės jau kurį laiką itin madingos. Jos gali būti tiek odinės, tiek lengvo ir kvėpuojančio audinio. Kaip ir platforminės basutės šie bateliai pasižymi elegantišku ir patraukliu dizainu. Tai leidžia jas derinti prie įvairiausių rūbų. Espadrilės itin gerai atrodo ir prie lengvos vasarinės suknelės. Spalvų ir raštų pasirinkimas itin platus, todėl išsirinkti gali kiekvienas.

Vis dar galvojate, kokius batus išsirinkti šiai vasarai? Patogios basutės, kojoms kvėpuoti leidžiantys sportbačiai ar esapdrilės galėtų būti tinkamas pasirinkimas. Didelis avalynės asortimentas suteikia galimybę išsirinkti.