Kaip dokumentų segtuvas gali pasitarnauti namuose?

Jei manote, kad segtuvas reikalingas tik biure, labai klystate. Nes ši kanceliarinė priemonė gali puikiai pasitarnauti ir namuose. Tikėtina, kad Jūsų svarbių dokumentų stalčius jau sunkiai užsidaro nuo prigrūstų įvairaus tipo popierių. Šiuo atveju, pasitelkę dokumentų segtuvą, galite nesunkiai sukontroliuoti situaciją ir sutvarkyti visus popierius. Tačiau tai tik vienas būdas, kaip ši priemonė gali padėti namų apyvokos darbuose. Pateikiame dar 5, kodėl Jūs turėtumėte įsigyti patogų segtuvą.

Kokie jie gali būti?

Vienas iš populiariausių, tas, kurį vaikai pradeda naudoti dar mokyklose – plonas plastikinis segtuvas. Jame mažieji dažniausiai laiko įvairiausius dailės darbelius, mokykloje rašytus atsiskaitymus bei sega referatus.

Kitas tipas – žiediniai segtuvai.  Jie turi žiedinį įsegimo mechanizmą, dažniausiai naudojami dokumentų organizavimui ir archyvavimu. Talpinantys šiek tiek daugiau nei pirmasis variantas, todėl dažniausiai laikomas tarpiniu segtuvų variantu.

Dar vienas tipas – segtuvai su arkiniu mechanizmu. Tai sudėtingesni, storesni, daugiau talpinantys. Viršelis dažniausiai kartoninis, dengtas plastiku.

Kodėl Jums reikia bent vieno iš šių?

  1. Paprastas segtuvas gali padėti sutvarkyti netvarką dokumentų stalčiuje, o viską sudėjus tvarkingai pagal skirtukus, išskiriant kiekvieną šeimos narį, visada žinosite, kur rasti svarbiausią jam reikalingą informaciją – nuo gimimo liudijimo iki įvairiausių išrašų iš gydytojų..
  2. Namų segtuve galite kaupti ne tik dokumentus. Ši priemonė bus naudinga ir tiems, kurie nuolat karpo senus laikraščius ir žurnalus, ieškodami naujų patiekalų receptų. Sekite juos į segtuvą ir visi receptai visada turės savo vietą, o Jums bus nesudėtinga juos rasti.
  3. Jei visą su būsto paskola bei draudimais susijusią informaciją laikysite kritinio atvejo segtuve, būsite užtikrinti, kad nutikus nelaimei likę šeimos nariai žinos, ko pirmiausia ieškoti ir kur kreiptis.
  4. Taip pat plonesnį segtuvą siūloma naudoti telefono numerių sąrašams. Visada po ranka turėti savo santechniko, šeimos gydytojo ar auklės numerį atrodo paprasta, tačiau mobilus telefonas kartais išsijungia pačiu netinkamiausiu laiku. Užrašyti ir saugiai laikomi telefonų numeriai tikrai niekur nedings.
  5. Segtuvas taip pat gali būti itin naudingas sportuojantiems ir besimaitinantiems pagal specialiai sudarytą mitybos planą. Čia laikyti galima ne tik receptus, bet ir įprastą mitybos dienotvarkę bei produktų suderinamumo schemas.

Taip pat nepamiršti vertėtų įsigyti skylamušio arba įmaučių. Jų prireiks norint suskirstyti bei patogiai viską susegti.