prabangūs svetainės baldai, jaukumas

Kaip derinti prabangą su jaukumu svetainėje?

Kartais nors ir skiriama daug pinigų vis dėlto nesugebama sukurti tikro jaukumo jausmo namuose. Interjero dizaine estetika nevisąlaik tampa tinkamai parinkta pagal aplinką. Svetainėje tai ypač sunku išgauti, kadangi šioje zonoje priimami ne tik svečiai, bet ir leidžiamas laisvalaikis. Prabangūs svetainės baldai vertinami tiek kritikų, tiek specialistų, tačiau vartotojai iš jų nori daugiau – jaukumo.

Kaip sušildyti šią aplinką  neprarandant gero skonio?

  • Švelnus apšvietimas su natūralios šviesos kontrastu. Ypač vertinami dideli langai šioje erdvėje, kadangi tai suteikia natūralios šviesos. Vienas iš įdomesnių variantų – židinys, ne tik apšildys patalpas, bet ir suteiks jaukumo, ir prabangos akcento.
  • Kilimai, užuolaidos, užtiesalai ir pagalvės suteiks namų jausmą, kuris tik išryškins prabangių baldų teikiamą privalumą. Juos galima dažniau keisti ir rasti tinkamiausią sprendimą.
  • Svetainėje galima komforto sukurti ir su paprasčiausia knygos lentyna. Seni knygų viršeliai, žaidimų lenta ir augalas spintoje suteiks naujų spalvų. Privaloma jungti atspalvius ir kontrastus ir stebėti gaunamą rezultatą.

Prabangūs svetainės baldai gali teikti ne tik klasikos, bet ir modernumo pojūtį. Net ir senamadiški gobelenai gali būti derinami su naujausiomis tendencijomis. Vertėtų nepiktnaudžiauti su šaltais atspalviais ir aštriais kampais. Jei vis dėlto renkamasi šie variantai, patogumo gali suteikti minkšti svetainė baldai. Sofa ar fotelis suteiks daugiau nei norimą efektą, bet ir savo audiniais atkreips dėmesį.

Tapetai – tik ten, kur jų norisi

Jei vis dėlto svetainės aplinka nėra pakankamai išnaudota nei galėtų būti, galima grįžti prie šiais metais vėl išpopuliarėjusių tapetų. Auksiniai atspalviai, gyvūnų atvaizdai – suteks kitokį požiūrį į šią erdvę. Ekspertai pataria, kad nebūtina visoms sienoms suteikti tapetus, bet tik kai kuriuose kambariuose. Tokiu būdu nebus persistengta, ar prarastas modernumas.

Taigi prabangūs svetainės baldai suteikti namams gali ne išskirtinumą, bet ir jaukumą. Tai kitoks požiūris į pasenusį požiūrį, kad tik šie apibūdinimai nedera. Tai gali būti derinama: apšvietimu, kilimais ar kitomis detalėmis. Jei vis dėlto negaunamas norimas efektas, tapetai gali suteikti norimo rezultato.