sodo traktoriukai leis Jums turėti idealiai atrodančią ir pavydą keliančią veją

Kai sodas stadiono dydžio, arba kaip prižiūrėti veją lengviau

Taip taip, iš pirmo žvilgsnio, pavadinimas gali versti sutrikti. Turbūt galvoje nors sekundei šmėstelėjo mintis „niekas neperka tokio dydžio sodo“. Hiperbolizavome, tačiau didžiuliai sodo plotai ar tušti nenaudojami hektarai dažnai sukelia problemų. Nesinori žemės apleisti, tačiau kartą per mėnesį keliauti pjauti didžiulio ploto rankine žoliapjove – jausmas ne pats geriausias. Turime Jums kelis pasiūlymus. Ir išduodami paslaptį, sufleruojame, kad vienas jų – „Husqvarna“ sodo traktoriukai.

Gražiai sutvarkyta pieva gali tapti realybe

Tikime, kad ne kartą svajojote apie tokią pat gražią veją, kaip kad ji būna futbolo stadionuose. Ar kada stebėjote jos tvarkymą? Tai ne tik kasmetinis tręšimas, ajeravimas ir tvarkymas nuo pat žolės šaknų. Pjovimas taip pat vykdomas gerokai dažniau nei gali atrodyti.

Dideli žolės pjovimo plotai daugeliui iš tiesų kelia nemažą stresą. Jis reikalauja daug fizinės ištvermės, jėgos, pastangų, o svarbiausia – taip visiems brangaus laiko. Jo šiais laikais norisi sutaupyti daugiau nei pinigų. Tačiau dažniausiai laikas išlįsta iš rankų, o žolės pjovimo jo taip ir nebelieka.

Lengvesnei ir paprastesnei lauko priežiūrai rekomenduojami „Husqvarna“ sodo traktoriukai. Kodėl? Paprasta – jie apvažiuoja kliūtis, o juos valdyti reikia sėdint pačiame traktoriuje. Tai reiškia, kad mažau pavargsite nei dirbant stovimą darbą prisirišus prie liemens nelengvą rankinę žoliapjovę, buitiškai dar vadinamą trimeriu. Darbas vyksta greičiau ir paprasčiau.

Dideli plotai per trumpiausią galimą laiką

Su sodo traktoriuku pjauti galėsite ir didžiulę sodybą, ir paprastą laukymę paversti vaikišku futbolo stadionu bus visai nesunku. O geriausia tai, kad gaminys yra universaliai pritaikomas. Vasarą – pjaus žolę, žiemą – valys nuo takų sniegą. Tad ir stadiono dydžio plotai nebebus tokie gąsdinantys ir keliantys neviltį.

Leiskite sau nuveikti daugiau per trumpesnį laiką ir investuokite į savo laisvalaikį. Ne, žolės pjovimas gal ir nėra pats geriausias laisvo laiko praleidimo būdas, tačiau atliekant darbą su specialiu traktoriuku, laiko sau ir artimiesiems liks daug daugiau. Sodo traktoriukai – tai, kas sutaupys laiko, energijos ir leis gyventi nors šiek tiek paprasčiau ir lengviau.