akių lęšiai, spalvotos akys, išskirtinė išvaizda

Išskirtinei išvaizdai – spalvoti kontaktiniai lęšiai

Išvaizdos pokyčiai – tai, kas dažniausiai džiugina ir padeda atsinaujinti. Vienas iš paprasčiausių ir lengviausių būdų juos įgyvendinti – spalvoti akių lęšiai. Ši priemonė tinka tiek kasdienai, tiek ruošiantis įvairioms šventėms.

 

Nauja diena – naujas įvaizdis

 

Spalvoti kontaktiniai lęšiai gali neįtikėtinai pagyvinti jūsų kasdienį įvaizdį, suteikdami jam žaismingumo ir gyvumo. Galbūt jau seniai svajojate apie kitokio atspalvio akis? Taigi, kodėl to neįgyvendinus? Tokią priemonę bet kuriuo jums patogiu metu galite įsigyti internetu – tai itin patogu ir paprasta. Tam, kad kiekvieną dieną galėtumėte stebinti vis kitokiu stilingu įvaizdžiu, rekomenduojama įsigyti keletą skirtingų spalvų.

 

Su kuo derinti?

 

Spalvotus kontaktinius lęšius galima derinti beveik su viskuo. Vienas iš dažniausių pasirinkimų – drabužiai ar aksesuarai. Taip sukuriamas itin harmoningas ir originalus įvaizdis. Sodriai mėlynos spalvos akių lęšiai gali būti nešiojami kartu su tokio paties atspalvio palaidine ar kelnėmis. Merginos juos drąsiai gali derinti ir su makiažu (tušu ar akių pieštuku) ar tokiomis detalėmis kaip rankinė.

 

Puikus pasirinkimas besiruošiantiems į vakarėlį

 

Ieškote būdų, kaip sukurti išskirtinį vakarėlio įvaizdį? Spalvoti kontaktiniai lęšiai su paveikslėliai – tinkamas pasirinkimas. Internete galite rasti labai didelį jų asortimentą: nuo geltonų šypsenėlių iki grėsmingai atrodančių raudonų liepsnų. Tokias priemonės rekomenduojama išbandyti besiruošiantiems į teminę karnavalą ar kitą švente, kurioje reikia drąsaus įvaizdžio.

 

Kas gali nešioti?

 

Tokius lęšius galima nešioti nepriklausomai nuo to, ar reikalinga regos korekcija, ar ne. Svarbiausia laikytis naudojimo instrukcijų. Visi akių lęšiai turėtų būti nešiojami tik nurodytą laiką, pavyzdžiui, vienadieniai neturėtų būti naudojami antrą kartą, o juo išsiėmus iš karto išmetami. Jei jūsų akys yra jautrios, patariama pasirūpinti ir drėkinančiais lašai, kurie padeda sumažinti jaučiamą diskomfortą. Šias priemones taip pat galite užsisakyti internetu.

 

Jei norite kasdien džiaugtis vis nauju įvaizdžiu arba ruošiatės teminiam vakarėliui ir norite sukurti išskirtinį įvaizdį, spalvoti kontaktiniai lęšiai yra tai, ką verta išbandyti. Išsirinkti gali kiekvienas, nes asortimentas labai platus: nuo skirtingų spalvų (tiek natūralesnių, tiek ryškesnių) iki stebinančių paveikslėlių.