vasarinės suknelės

Išsirink suknelę pagal paskirtį

Vienos moterys labiau mėgsta sukneles, kitos vis dėlto renkasi drabužius, kurie jų nuomone yra patogesni, pavyzdžiui, kelnes su palaidine, yra ir tų, kurios jaučiuosi patogiai su bet kuriuo pasirinkimu. Dažniausiai, vis dėlto reikia derinti, tai kas tinka pagal dienos planą. Suknelės dažnai netampa kasdieniniu pasirinkimu, nors tai tik stereotipas, kad jų nešiojimui reikia progų. Drabužių internetiniame puslapyje stilingai.lt galima rasti įvairių funkcijų nešiojimui, tačiau kuo gi jos skiriasi?

  • Skirtos laisvalaikiui. Jos dažniausiai gaminamos iš medžiagų, kurios yra patogesnės ir nevaržo judesių, todėl būti su jomis patogu net esant namuose. Ir atrodo tikrai stilingiau nei nuvalkioti sportiniai drabužiai. Vis dėlto tai nėra svarbiausias aspektas, kadangi namuose turi būti patogu.
  • Biuro ar ofiso dienai. Uždaresnio tipo ir kokybiškesnės medžiagos suknelės gali būti skirtos nešiojimui ten, kur būname kiekvieną dieną – darbe. Būtent čia svarbu palaikyti gerą įvaizdį ir atrodyti tvarkingai. Suknelės gali net padėti sukurti pasitikėjimą savimi, todėl nevertėtų nuvertinti šios moteriškos aprangos.
  • Šventiniam puošnumui pabrėžti. Per tam tikras progas norisi pabrėžti šventiškumą savo apranga, todėl suknelė gali tapti puikia išeitimi. Stilingai.lt siūlo klasikines, progines sukneles, kurios suteikia puošnumo. Kai kurios progos būna tik vienąkart per gyvenimą, kaip jubiliejus, vestuvės, krikštynos ir kitos šventės, todėl pasipuošti būtina.
  • Vizitinė kortelė – verslo susitikimuose. Tiek darbe, tiek verslo susitikimuose svarbu pirmasis įvaizdis. Pirmiausia, juk ir iš jo sprendžiama, ar toliau tęsis palankūs santykiai su klientais. Būtent šis drabužis pabrėš elegantiškumą ir moterišką subtilumą.
  • Suknelės nėščioms suteiks patogumo jausmą, kai jis yra būtinas. Laisvo kirpimo, lengvas drabužis suteiks jaukuma ir galimybę nevaržomai judėti. Tai ypač svarbu šiuo laikotarpiu, kadangi reikia vengti bet kokio diskomforto.

Pagal moters aprangą galima nuspręsti, ar ji pasitiki savimi, jaučiasi patogiai ir net ar moką džiaugtis šventiniu laikotarpiu. Tai ne tik vizitinė kortelė verslo susitikimui, bet ir pačios moters įvaizdžiui. Vis dėlto tam tikru laikotarpiu vertėtų rinktis patogius drabužius, pavyzdžiui, laukiant naujagimio.