prekybinių patalpų nuoma Kaune

Ieškote prekybinių patalpų nuomos? Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus

Verslas dažnai reikalauja lankstumo, kantrybės ir begalės pastangų. Dažnai tenka keisti vietą, ieškoti naujų patalpų, naujos vietos ir vėl kurtis nuo pradžių. Vėl bandant įsitvirtinti rinkoje, renkantis naujo kvartalo auditoriją. Taip dažnai nutink smulkiems verslams – nuolatinis vietos keitimas ir kraustymasis jiems tiesiog įprasta kasdienybė. Tikėtina, kad tiesiog nežinote kelių dalykų, ieškant prekybinių patalpų. Pateikiame kelis patarimus, galbūt tai sustabdys nuolatinį kraustymąsi ir leis paprasčiau įsitvirtinti rinkoje.

Į ką atsižvelgti?

Patalpų paieškos nėra pats lengviausias uždavinys, kurį iškelia verslas. Prekybinių patalpų nuoma Kaune iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastesnė nei Vilniuje – juk čia ir kainos žemesnės, ir žmonės paprastesni. Daugelis žmonių persikeldami renkasi prekybos miestelį „Urmas“. Plačiau apie jų teikiamas sąlygas skaityti galite ir jų internetinėje svetainėje urmas.net. Visgi siekiant išvengti galimų nesklandumų, pateikiame sąrašą dalykų, į kuriuos rekomenduojame atsižvelgti prieš sudarant sutartį.

• Vieta (lokacija mieste)
Šis aspektas yra bene svarbiausias. Kodėl? Nemažai verslininkų, dažnai keisdami vietas gali pastebėti, kad priklausomai nuo to, kurioje miesto vietoje yra prekybinės patalpos, skiriasi ir nuomos kainos. Štai prekybinių patalpų nuoma Kaune, pačiame miesto centre, bus gerokai brangesnė nei miesto pakraštyje. Tačiau ar pigiau kainuojančios patalpos pritrauks pirkėjų srautą? Tai – kitas aspektas.

• Pirkėjų srautas
Nuo to, koks yra pirkėjų srautas, priklauso viso verslo ir prekybos sėkmė. Jei toje miesto dalyje, kur nuomojatės patalpas, pirkėjų – mažokai, yra didelė tikimybė, kad teks vėl kraustytis. Taigi, prekybos vieta ir verslo sėkmė – du stipriai susiję faktoriai.

• Susisiekimas
Taip pat nuo vietos priklauso ir susisiekimas. Jei rasti patalpas sunku net keliaujant nuosavu transportu – verslui tai bus nemaža problema. Atrodo logiška, tačiau daugelis apie tai nė nesusimąsto – juk patys puikiai žino kelią. O jei patalpos kiemuose – gali kilti nemažai nesklandumų, kurie taip pat sumažins ir pirkėjų srautą.

• Papildomos reikalingos sąlygos
Daugelis domisi prekybos patalpų nuoma Kaune, tačiau pamiršta pasidomėti papildomomis sąlygomis. Vieniems reikia sandėliavimo patalpų, kitiems – vietos savo automobiliui, tretiems – papildomos užtikrintos apsaugos. Dažnai nutinka taip, kad apie tai pasiteiraujama tik pasirašius sutartį, o tada jau išryškėja ir visi minusai bei dvigubai padidėja kraustymosi rizika.

Ieškokite patalpų atsakingai, vadovaukitės ne tik nuojauta, bet ir loginiais aspektais. Norintiems pradėti verslą – rekomenduojame prekybos miestelį „Urmas“, plečiantiems – „Urmas“ taip pat puiki vieta. Nepamirškite – nuo to, kur įsikursite dažnai priklauso viso verslo sėkmė. Nebent tai bus tik sandėliavimo patalpos.