seksualūs apatiniai, kūnas, moteris

Idėjos, ką padovanoti mylimajam metinių proga

Ateina laikas, kai su mylimuoju jau skaičiuojami ne pirmieji gyvenimo metai kartu ir ta diena, kai buvo įteiktas vestuvinis žiedas vis tolsta. Kartais rutina taip užgniaužia, kad net pamirštama, jog reikia atkreipti dėmesį į įdomesnes staigmenėles, tokias kaip kitokia aplinka ar seksualūs apatiniai. Puiki proga tuo pasirūpinti – vestuvių metinės. Taigi, dabar pateiksime keletą patarimų, kaip galite nustebinti savo mylimąjį šia proga.

 

Išnuomokite sodybą

 

Geriausia atšvęsti šią progą ne namų aplinkoje. Taip ne tik jausis, jog proga yra svarbi, bet ir bus malonus prisiminimas. Užsakykite internetu sodybą prie ežero ar prie jūros. Išsirinkite tokią, kur galėtumėte romantiškai pasimėgauti gamta. Romantiškos vietos dar labiau atgaivina santykius.

 

Nustebinkite gardžia vakariene

 

Kaip sakoma: „kelias į vyro širdį per jo skrandį“. Dėl šios priežasties, jeigu išnuomotoje sodyboje bus virtuvėlė – itin paliksite gerą įspūdį, jeigu paruošite gardžią vakarienę savo mylimajam. Svarbiausia – pagaminkite tai, ką jis mėgsta ir itin gražiai padekoruokite. Iš anksto pasigalvokite ir pasiruoškite, kaip šalia gardaus maisto padekoruosite vakarienės stalą.

 

Jeigu norite romantikos: galite papuošti stalą, išdėlioję širdelę iš meilės laiškelių, o jeigu norite seksualumo – dekoracija gali tapti ir seksualūs apatiniai. Tai tikrai suteiks puikią atmosferą. Be to, galite pasiimti keletą žvakių –  jos ne tik puikiai tiks kaip romantiškas vakarienės, bet ir meilės lovoje apšvietimas. Taip pat, jeigu jūsų išnuomotoje sodyboje nėra virtuvėlės – nueikite į gerą restoraną. Tai, taip pat, palieka nepamirštamų prisiminimų ir suteikia itin daug romantikos.

 

Seksualiai apsirenkite

 

Viso vakaro metu galite pasipuošti seksualiai, bet ne per vulgariai – užsidėkite aptemtą suknelę, kuri išryškintų jūsų kūno linijas ir būtų gražu pažiūrėti Jūsų mylimajam. Vakare nustebinkite savo mylimąjį pikantiškesnėmis detalėmis, tokiomis kaip seksualūs apatiniai. Jeigu nei karto ne esate tai bandę – jūsų mylimajam tai tikrai patiks.

 

Surengti puikų vestuvių metinių vakarą, kuris būtų kupinas romantikos ir seksualumo nėra sudėtinga. Tereikia pakeisti aplinką bei nustebinti savo vyrą ne tik gardžia vakariene, bet ir seksualiu įvaizdžiu.