odontologo paslaugos

Dantų implantai Kaune: kainų skirtumai

Jau ne vienas asmuo yra pastebėjęs, kad paslaugų kainos kai kuriais atvejais priklauso ir nuo miesto, kuriame šios paslaugos yra suteikiamos. Žinoma, taip yra ne su visais produktais ir paslaugomis, tačiau norint šitai išsiaiškinti, būtinas pavyzdys. Taigi, nusprendėme pasiaiškinti, kiek ir kodėl kainuoja dantų implantai Kaune.

Implanto kilmė

Ieškodami galimos skirtingų kainų priežasties, išskyrėme implanto kilmę. Ne paslaptis, kad skirtingos odontologijos klinikos turi įvairius partnerius, iš kurių gauna reikalingus implantus. Priklausomai nuo partnerių įmonės, implanto kokybės, jo biosuderinamumo, priklauso ir kaina. Pavyzdžiui, vokiškas implantas gali kainuoti apie 500 eurų, o šveicariškas jau virš 600 eurų. Didelę įtaką turi ir partnerių įmonės prekės ženklo įvaizdis. Jei tai gerai žinoma ir dėl kokybės gerbiama įmonė, dažnai jų produktų kaina taip pat aukštesnė.

Papildomos priemonės

Dar viena priežastis, kodėl dantų implantai Kaune turi skirtingas kainas, yra reikalingi papildomi produktai: vainikėlis, gijimo galvutė. Šie produktai taip pat gaunami iš įvairių partnerių, kurie gali nustatyti savo kainas, vežant produktus atsiranda ir transportavimo mokesčiai. Negalima pamiršti, kad įmonės dėl savo specialistų patirties, naudojamų priemonių taip pat turi skirtingus paslaugų mokesčius, kurie galiausiai susideda į galutinę kainą.

Implantų kiekis

Dar vienas svarbus kainos veiksnys yra reikalingas implantų skaičius. Jei dedama daugiau nei vienas implantas, kai kurios įmonės gali pritaikyti tam tikrą nuolaidą. Tačiau, pasak http://denta.lt, montuojant didesnį implantų kiekį, yra reikalingas kai kuriais atvejais ilgesnis gijimo laikas. Susidarius tam tikroms komplikacijoms, taip pat reikalingi pakaitiniai implantai, dėl ko pakyla paslaugos kaina. Tačiau implantavimas turi vieną aukščiausių pasisekimo reitingų, todėl nereikėtų dėl to rūpintis.

Norint gauti dantų implantus, dauguma odontologų taip pat siūlo pasirūpinti ir burnos higienos procedūra. Nors tai nekeičia, kiek kainuoja dantų implantai Kaune, dėl šios priežasties išauga bendra paslaugų kaina.

Prireikus implantų, patartina tuo pasirūpinti kuo greičiau. Kelis metus palaukus, jau gali matytis neigiamas danties nebuvimo poveikis: gali susilpnėti žandikaulis, kas gali paskatinti infekcijos atsiradimą. Palyginę kainas, pastebėjome, kad esant nedideliems skirtumams, jos visgi yra panašios, tad susidūrus su burnos ertmės problemomis, tiesiog kreipkitės į savo odontologą.