Būtinos kanceliarinės prekės organizuotam darbuotojui

Profesionaliai atlikti užduotis gali padėti net kokybiškai parinktos ir darbo vietoje tvarkingai sudėtos kanceliarinės prekės. Natūralu, kad pastebėjus norą rasti prekes, padedančias efektyvinti darbą, itin padidėjo jų pasiūla. Kokios prekės iš tiesų būtinos ir padės jums darbo dienos metu?

Priemonės ant stalo

Pasirinktos priemonės, kurios bus ant jūsų stalo, turi būti priderintos prie darbo pobūdžio. Juk jei visuomet užsiimate braižymu, jums visai nebūtinas skaičiuotuvas, o jei dirbate su skaičiais, jums nėra būtina ekstravagantiška pieštukinė. Kaip bebūtų, yra kelios universalios priemonės, kurioms vietos turėtų surasti kiekvienas:

  • Rašikliai: kaip pasižymėsite reikalingą informaciją, neturėdami gero rašiklio? Ant stalo turėtų būti bent vienas jūsų mėgstamas tušinukas ar kito tipo rašiklis.
  • Užrašinė ar darbo plano knygutė: čia galėsite surašyti tik kilusias idėjas, darbo metu atsiradusias problemas. Jei pasirenkate darbo knygą, galėsite lengviau darbus paskirstyti pagal jų prioritetus.
  • Ausinės: kai kuriems asmenims daug paprasčiau dirbti su lengvu triukšmu, kitiems – tyloje. Netrukdysite bendradarbiams, jei įsigysite atitinkamas ausines.
  • Puodelis: ne visuomet galima spėti išgerti kavos su draugais, tačiau tai galite padaryti skaityti laiškus. Pasidėkite mėgstamiausią puodelį ir taip pat dar prisiminsite išgerti vandens.

Priemonės daiktadėžėje

Kai kurias kanceliarines prekes nėra būtina matyti visą laiką: jas galite išsitraukti tik prireikus:

  • Įvairiaspalviai lipnūs lapeliai: juos priklijuokite ant stalo tik jei turėsite kažką atlikti skubaus. Jei jie visą laiką guli ant stalo, akys pripras prie spalvos ir jūs mažiau reaguosite į juos.
  • Segtuvai: tikrai nėra būtina ant stalo kaupti daug popierių. Susekite juos ir pasidėkite į dėžutę.
  • Dokumentų susegimo priemonės. Dėžėje gali būti ir sąvaržėlės, skylamušis, įmautės.

Priemonės ant sienos

Jei dirbate savo kabinete, kur plikos sienos, galite ir jas išnaudoti:

  • Kalendorius: matykite svarbias datas, kada turi būti atlikti tam tikri projekto žingsniai ar bus susitikimai. Turimas kalendorius padės geriau suskirstyti savo darbus.
  • Kamštinė arba magnetinė balta lenta: pasižymėkite svarbias idėjas, tikslus, kurių siekiate.

Organizuodami savo stalą, prisiminkite, kad ne visos kanceliarinės prekės turi būti ant stalo: juk kuo daugiau daiktų, tuo labiau blaškysitės. Perteklius net ir efektyviausių prekių kaip tik sumažins darbo efektyvumą, tad pasirinkite priemones teisingai.