pakavimo plevele

Biuro perkraustymo ypatumai, arba ko Jums prireiks kraustantis

Pastaruoju metu tiek Kaune, tiek Vilniuje dygsta didžiausi verslo centrai, tad nemažai įvairiausių įmonių nusprendžia plėsti savo galimybes ir keltis į didesnes patalpas. Iš pirmo žvilgsnio, tai tarsi smagi atrakcija, tačiau iš tiesų kraustymasis sukelia galybę nepatogumų, streso ir ne visada viskas vyksta pagal planą. Ypač kai tenka pakuoti kompiuterinę techniką. Šįkart kalbėjomės su specialistais ir perkraustymo įmonių darbuotojais, rinkdami patarimus tiems, kurie artimu metu planuoja perkelti biurą į naują vietą.

Nuo ko pradėti?

Kai jau atrodo, kad viskam tikrai pasiruošta, o problemų nekelia net tokie dalykai kaip pakavimo plėvelė, viskas vis tiek atrodo pernelyg sudėtinga. Tiesa, stresas ir įtampa gali susukti galvą, tačiau nurimus į viską galima žvelgti šviesiomis akimis ir galva. Taigi, nuo ko gi pradėti kraustymąsi?

1. Dar prieš kraustantis – nuvykite į būsimos darbovietės pastatą, patikrinkite, ar viskas veikia. Šviestuvai, elektra, ar jau sutvarkytas internetas, visur nuvesti laidai, ar visur yra elektros lizdai. Tai elementarūs dalykai, be kurių įsikrausčius normaliai ir produktyviai dirbti tikrai nepavyks.

2. Pradėkite pakuotis daiktus, nes už Jus to niekas nepadarys. Be to, kiekvienas žmogus geriausiai žino, kur ir kas yra svarbiausia, kaip viską susidėti.

3. Iškraustykite senojo ofiso lentynas ir spinteles. Minkštieji daiktai gali būti sudėti į šiukšlių maišus, tuo tarpu dūžtančius daiktus dėkite į dėžes ir svarbiausia – pažymėkite, kad tai dužūs daiktai.

4. Pakavimo plėvelė pasitarnaus apsaugant kompiuterio monitorius ir kitus, braižymuisi jautrius daiktus. Pakavimo plėvele galite supakuoti ir kitus dužius daiktus, ne tik kompiuterius, bet ir indus, paveikslus.

Siekiant šią naštą palengvinti ir sumažinti įtampą, pateikiame sąrašą daiktų, kurių tikrai prireiks kraustantis. Vis tik, turint sąrašą prieš akis viską tikrai daug lengviau prisiminti.

Būtiniausių pakavimo priemonių sąrašas

1. Kraustymuisi skirtos dėžės (jos turi būti su rankenomis ir dvigubu dugnu)
2. Lipni juostelė
3. Žymekliai (įvairių spalvų)
4. Kas be ko – pakavimo plėvelė.
5. Tiems, kurie nori saugoti gamtą i išvengti plastiko, siūloma popierinė pakavimui skirta plėvelė.

Svarbiausia, kad viskas pasiektų naująją vietą ir būtų nepažeisti. Tad taip pat atkreipkite dėmesį į samdomą perkraustymo tarnybą. Reputacija – svarbus rodiklis. Juk tai leis apsaugoti Jūsų daiktus, techniką ir lengviau atsipūsti kraustymosi dieną.