dovanos darbuotojams, darbuotojai, komanda, žmonės

Ar verta dovanoti dovanas darbuotojams?

Artėjant kalendorinėms šventėms, gimtadieniams ar vardadieniams, išrinkti tinkamas dovanas draugams bei artimiesiems gali būti gana sudėtingas ir daug pastangų reikalaujantis procesas. Tačiau ar verta šiomis progomis sveikinti savo darbuotojus? Ar dovanos darbuotojams padės pagerinti darbo vietos atmosferą? Juk yra sakoma, kad geri santykiai darbe yra itin svarbu sėkmingai įmonės veiklai bei nuolatiniam tobulėjimui karjeros srityje.

 

Papildomos pastangos

 

Išrinkti tinkamas dovanas darbuotojams pareikalaus papildomų išlaidų tiek finansų tiek laiko atžvilgiu. Tikėtina, kad kalendorinių švenčių metu reikės pasirūpinti dovanomis itin dideliam būriui žmonių. O atsiminti visų kolegų gimtadienius ir pasirūpinti bent maža dovanėle kiekvienam iš jų, taip pat gali būti nemažas iššūkis. Dovanas reikės ir surasti, ir išrinkti, ir nupirkti, ir įteikti. Jei esame labai užsiėmę, tai gali atrodyti kaip bereikalingas laiko švaistymas.

 

Šiltesni darbo santykiai

 

Visgi įdėtos papildomos paslaugos turėtų atsipirkti kitokio pobūdžio nauda. Dovanos darbuotojams parodys jūsų rūpestingumą bei paliks malonius įspūdžius ir prisiminimus. Net ir maža dovanėlė gali nuteikti šventiškai ir padėti įsijausti į kalendorinių švenčių dvasią darbo vietoje. Jei rūpinsitės savo darbuotojais yra didesnė tikimybė, kad jie darbo vietoje jausis laisvai ir patogiai, darbo kokybė bus geresnė, o išeinančių iš darbo procentas – ženkliai mažesnis.

 

Dovanų pasirinkimas

 

Dovanas darbuotojams reikėtų rinkti paprastas, praktiškas, lengvai panaudojamas ar galbūt pritaikomas darbe. Puikiai tiks spalvingi puodeliai kavai ar arbatai, užrašų knygutės su kalendoriumi, kokybiški rašikliai, džemperiai ar marškinėliai su įmonės logotipu, knygos profesiniam tobulėjimui, čekiai įvairioms pramogoms ar išvykos bei ekskursijos kartu su visu kolektyvu. Jei savo darbuotojus pažystate itin gerai, dovanas galite parinkti labiau atsižvelgdami į asmeninius pomėgius ir hobius. Kalendorinių švenčių proga puikiai tiks dovanos su šventine tematika, pavyzdžiui advento kalendoriai, kalėdiniai žaisliukai ir kt.

 

Taigi mūsų atsakymas apie dovanas darbuotojams – taip verta. Nors jas išrinkti ir gali būti gana sudėtinga, tačiau dovanos darbuotojams padės geriau pažinti vieniems kitus, sustiprins ryšius tarp kolegų, pagerins atmosferą darbo vietoje bei skatins nuolat tobulėti.