modernios sekcijos

Ar sekcijos vis dar reikalingos?

Pastaruoju metu taip stipriai išpopuliarėjęs skandinaviškas interjeras iš namų išstūmė tokius baldus kaip modernios sekcijos. Vietoj jų svetainėje stovi minimalistinės lentynos, kuriose laikomos nuotraukos, knygos. Šioje erdvėje dar dažnai galim pamatyti nediduką kavos staliuką, krėslą ar kelias kėdes, tačiau sekcijos su keliomis lentynomis, spinta ir vieta televizoriui – nebesimato. Kodėl? Ar jos tapo nebereikalingos?

Moderni sekcija prieš lentynas

Būsto dizainas yra kiekvieno individualus reikalas. Šiandien daugelis stengiasi apsieiti su kuo mažiau daiktų, kad ne tik reikėtų mažiau pirkti, bet taip ir mažiau norėti. Taigi, tai yra viena iš priežasčių, kodėl svetainės sekcijas dažniau matome senesniuose būstuose nei šiuolaikiniuose.

Įvairios lentynos šiandien mėgstamos dar ir dėl to, jog jos lengvai transformuojasi. Nemažai žmonių teigia, kad vienas geriausių dalykų yra tai, kad jas galima statyti taip, kaip jie patinka – vertikaliai arba horizontaliai. O dar tai, kad jos nesunkiai gali atstoti suolelį prisėsti – taip pat laikoma nemažu privalumu.

Modernios sekcijos šiuo atveju dažnai gali apkrauti patalpas, todėl žmonės jas renkasi vis rečiau. Visgi, populiarėja maži butai, dažnai tik vieno kambario, kuriame telpa ne tik miegamojo kampas ir svetainė, bet dar ir virtuvė bei valgomasis. Sakoma, kad šiuo metu sukurti stilingam interjerui sienos nereikalingos. Iš kitos pusės, su sekcija taip pat galima pasiekti daug patogių bei funkcionalių interjero sprendimų. Tačiau kaip žinoti, kada rinktis kelias paprastas lentynas, o kada sekciją?

3 priežastys, kodėl Jums reikia modernios sekcijos

Baldaipl.lt internetinėje lenkiškų baldų parduotuvėje sekcijos yra vis dar populiarus pirkinys. Daugelis pirkėjų įsitikinę, kad su modernia sekcija gyvenimas yra daug lengvesnis. Tikėtina, kad jeigu namuose įsirengėte skandinavišką minimalistinį interjerą, šiuo atveju labai abejojate. Mes nusprendėme pateikti kelias priežastis, kodėl moderni sekcija yra reikalinga. Arba kitaip – kelios gairės, leisiančios apsispręsti.

1. Ruošiatės iš mažo butuko keltis į nuosavą erdvų namą, kuriame bus didelė svetainė. Tam, kad ši patalpa neatrodytų tuščia ir nuobodi, paprastos lentynėlės ar dviejų tikrai neužteks. Šiuo atveju modernios sekcijos pasirinkimas būtų vienas iš funkcionaliausių ir praktiškiausių sprendimų. Ji papildytų patalpą, kuri nebeatrodytų tokia tuščia ir vieniša.

2. Jei turite daug daiktų, kurie yra rečiau naudojami, kaip pavyzdžiui, indų servizas ar prabangių puodelių rinkinys, taurės ir panašūs dalykai – naudojant atvirą lentyną juos gana sudėtinga paslėpti. Be to, didėja rizika, kad netyčia užkliudžius vienas kitas daiktas iškris bei suduš. Tad sekcija yra patogus baldas, kuriame nesunkiai paslėpsite mažiau naudojamus bei atsargumo reikalaujančius daiktus.

3. Galų gale, patogu yra modernių sekcijų moduliniai variantai, kuriuos galima išdėlioti taip, kaip Jums patinka. Tai reiškia, kad užimti galite ne tik vieną sieną, bet ir kelis kampus, paskirstant daiktus patogiai, o be to, neprireiks pirkti dar vienos spintos.

Kuo erdvesnis būstas, tuo didesni turėtų baldai arba šie turėtų patogiai išsidėstyti, kad būtų išlaikyta harmonija. Nepamirškite to. Sekcijos dabar gal ir mažiau reikalingos, populiarėjant mažiems būstams, tačiau nuosavame name jai visada atsiras vietos.