Ray ban akiniai nuo saulės, moteris, stilinga išvaizda

Akiniai vasarai – ir stilius, ir komfortas

Akiniai nuo saulės – tai, kas naudinga ne tik vasaros metu. Saulės spinduliai turi poveikį akims visais metų laikais, o speciali lęšių danga padeda jį sušvelninti. Verta paminėti, kad ši priemonė puiki įvaizdžio detalė, papildanti bet kokią aprangą. Dizainų gausa leidžia išsirinkti kiekvienam: „Ray ban“ akiniai nuo saulės vienas universaliausių pasirinkimų, tapusių klasika. Taigi, į ką atsižvelgti ir kaip išsirinkti naujus akinus?

 

Techninės savybės

 

Tam, kad akininiai būtų išties naudingi, jie visų pirma turėtų tinkamai apsaugoti nuo saulės. Visi sertifikuoti akiniai pažymimi ženkliuku CE – tai ženklas, kad produktas patvirtintas Europos Sąjungoje. Kitas kriterijus – filtrai. Jie padeda sumažinti atspindžius ir akinimą, todėl vaizdas gali tapti kontrastingesnis. Be to, spalvos matomos aiškiau. Iškilus, klausimui, kokios akinių savybės labiausiai jums tinka, visada galite pasikonsultuoti su specialistu optikoje.

 

Dizainas: koks tinkamiausias?

 

Ši apsaugos nuo saulės priemonė gali būti įvairių formų. Išsirinkti labiausiai tinkančią lengviausia atsižvelgiant į savo veido bruožus.

  • Šiai formai tinka beveik visi pasirinkimas. Klasikiniai „Ray ban“ akiniai nuo saulės gali ypač pagyvinti kasdienį įvaizdį, yra universalūs ir gerai apsaugo nuo saulės. Vis dėlto, daigelis nepataria rinktis itin didelių rėmų, kurie gali užgožti ir paslėpti veido bruožus.
  • Tokiam veidui dažniausiai rekomenduojami griežtesnių ir aštresnių formų akiniai. Tai leidžia suteikti veidui daugiau formos, jį šiek tiek susiaurinti. Kokie modeliai labiausiai tinka? Galima išbandyti kvadratinius arba „nukirstos“ formos akinius nuo saulės.
  • Tai griežta veido forma, kuriai būdingas išraiškingas žandikaulis ir platesnė kaktai. Dažnai ją siekiama šiek tiek sušvelninti. Tai padeda įgyvendinti ypač dideli, stori ir masyvūs rėmeliai. Taip pat tinka ir aviatoriaus tipo „Ray ban“ akiniai nuo saulės.
  • Širdelė. Jai būdinga siauresnis smakras ir platesnė kakta, todėl rekomenduojami katės formos arba apvalūs akinių rėmai. Verta paminėti, kad labai tinka modeliai, kuriuose nėra tiesių ir griežtų linijų, o apatiniai rėmai platesni.

Šios rekomendacijos dažniausiai būna labai individualios, todėl norint išsirinkti tinkamiausius – verta juos pasimatuoti. Labai patogu tai, kad kai kurios internetinės parduotuvės leidžia tai padaryti virtualiai, neišeinant iš namų.

 

Apsvarsčius šiuos dalykus, išsirinkti akinius nuo saulės gali tapti lengviau.