advokato kabinetas

Advokatų kontoros pasirinkimas internetu

Kai prireikia advokato, paprastai tenka leistis į ilgas paieškas. Juridiniams asmenims dažnai pravartu dairytis ne vieno teisininko, o visos įmonės. Ieškant advokatų kontoros Kaune galima naudotis spauda, reklamomis. Žymiai paprastesnis ir greitesnis variantas – atranka internetu. Tam tereikia žinoti kelis pasirinkimo veiksnius.

Paieškos pradžia

Dairantis kontoros internetu patartina naudotis didesnėmis paieškos sistemomis – pavyzdžiui, „Google“ ar „Bing“. Jos pateikia aktualiausius rezultatus. Į paieškos laukelį galite įrašyti kelias skirtingas frazes. Tikti gali „advokatai Kaune“, „advokatai įmonėms“ ir panašūs. Taip pat paiešką galite susieti su rūpimu klausimu. Tarp paieškos rezultatų bus ir bendri teisinių įmonių sąrašai. Jie taip pat gali praversti.

Specializacija

Geriausia kontoros ieškoti pirmuose 5 paieškos rezultatų lapuose. Žinoma, dairytis galite ir toliau, tačiau tikėtina, kad ten bus pateikiami mažiau aktualūs pasiūlymai. Atradę kontoras Kaune ar kitame jums rūpimame mieste, peržvelkite jų specializaciją. Vienos paslaugas teikia kitiems juridiniams asmenims, kitos – privatiems klientams. Advokatai gali labiau išmanyti siauras sritis – pavyzdžiui, klientų skundus ar valstybinių kontrolės tarnybų pareiškimus.

Dydis

Jei jūsų įmonė nedidelė, geriausiai lūkesčius atitikti gali mažesnės advokatų kontoros Kaune. Mažiau žmonių – mažiau ir procedūrų. Be to, nedidelės įmonės gali pasiūlyti palankesnes paslaugų kainas. Tiesa, toks dalykas mažiau svarbus, jei susidūrėte su rimtomis teisinėmis problemomis.

Pasiekimai

Internete įmonių pasiekimus ir reputaciją patikrinti ypatingai paprasta. Tam taip pat galite naudoti įprastas paieškos sistemas. Verta paskaityti ir pačiose kontorų svetainėse pateikiamus klientų atsiliepimus, ir komentarus po straipsniais spaudoje. Tiesa, toks atrankos kriterijus turėtų būti vertinamas ir kritiškai – juk kartais atsiliepimai būna neargumentuoti arba grįsti emocijomis.

Žmonės

Tai – dar vienas įdomus kriterijus. Tikriausiai pastebėjote, kad nemažai kontorų pavadinimuose naudoja vadovų pavardes. Tai gali būti gera nuoroda į kompanijos reputaciją. Jei įmanoma, pasidairykite, kokie žmonės dirba kontoroje, kaip vertinami jie asmeniškai.

Paslaugų sąrašas ir kainoraštis

Kuklus paslaugų sąrašas nebūtinai reiškia, kad tokios advokatų kontoros kaune jums netiks. Jei kontora maža, natūralu, kad jų galimybės ribotos. Todėl verčiau įvertinti pačią paslaugų specifiką. Tuomet atrinktas specialistų bendroves galima palyginti tarpusavyje.

Tam puikiai tinka kainoraštis – internete jį pateikia nemažai įmonių. Didelės kompanijos gali siūlyti nemažas kainas vien dėl patirties, reputacijos, didžiulio klientų skaičiaus. Tad labai didelių kainos svyravimų vertėtų vengti. Tačiau mažiausios kainos paieška – taip pat ne pats geriausias sprendimas. Ji tiktų tik tuo atveju, jei jums reikia teisinės konsultacijos. Jei gavote kvietimą į teismą, tuomet geriau ieškoti patyrusių ekspertų, kurie jau bus susidūrę su panašia problema. Tokiais atvejais didesnė paslaugų kaina tiesiog nurodytų kokybę.

Advokatų kontoros kaune paieška internetu – lengva ir greita, kai žinote, kaip jos ieškoti. Pasinaudoję šiais patarimais, gerą specialistų komandą rasite tikrai nesunkiai. Tuomet tereikės susitikti su ja ir atrasti savų problemų sprendimą.