miegami foteliai

7 svetainės interjerą pagyvinančios idėjos

Nesunku atspėti, kurioje būsto zonoje mes praleidžiame daugiausiai laiko. Ir ne, tai tikrai nėra virtuvė. Tai svetainė. Patalpa, kurioje mes bendraujame, juokiamės, žaidžiame, kartais snaudžiame, dalinamės dienos patirtimis, kartais ašarojame dėl niekų ir didelių problemų ir džiaugiamės mažais dalykais. Šiai erdvei kiekvienas skiria daugiausiai dėmesio, laiko ir pastangų. Kodėl? Nes svetainėje verda gyvenimas.

Čia susirenka šeima, artimiausi draugai. Kartu čia dar telpa ir mėgstamiausios knygos, ir tokie baldai, kaip miegami foteliai. Tačiau kartais ją taip norisi atnaujinti, kad atrodo, jog imsimės to čia ir dabar. Jaučiatės taip pat? Nagi, taip ir padarykime. Štai net 7 idėjas, ką galite padaryti, kad svetainės interjeras staiga taptų kardinaliai kitoks:

1. Papuoškite sienas. Nene, keisti tapetų ir jų perdažyti nebūtina. Tai sudėtinga, ypač jeigu būstas yra nuomojamas. Papuoškite sienas paveikslais, sudėliotomis ir suklijuotomis dėlionėmis, atostogų nuotraukomis. Dėliokite koliažus ar kabinkite masyvius gamtos peizažus. Viskas tinka, jei tik Jums tai kelia teigiamas emocijas.

2. Pakeiskite šviestuvų lemputes į šiltesnes. Ne, jos neturi šildyti patalpos. Tačiau nemažai jaukumo suteiks tiesiog šiltesnė balta šviesa. Na, jausmas, kai sėdite prie žvakių šviesos ir pasakojate savo dieos nuotykius apima panašus.

3. Trūksta spalvų? Patieskite spalvingą ir minkštą kilimą. Ant jo bus gera sėdėti, žaisti žaidimus, kartais atsigulti ir liesti basomis pėdomis. O geriausia, kad net kilimas gali labai lengvai pagyvinti visą atmosferą.

4. Jaučiatės neišnaudoję visos turimos vietos? Išnaudokite kampus ir pastatykite ten krėslą. Jei turite, puikiai tiks ir miegami foteliai. Šio tipo fotelių nemažą pasirinkimą siūlo ir „Smart baldai“ salonai. Užsukite pasidairyti. Išskleisti jie virs lova ir funkcionalia vieta maloniai snūstelti popiečio. Su jų pagalba dar viena svetainės zona įgaus funkciją.

5. Dar vienas neišnaudotas svetainės kampelis tūno tuščias ir atrodo nuobodokai? Nagi, paverskite jį kambarinių augalų džiunglių kampeliu! Pastatykite čia kelis kaktusus, kelias svyrančias gėlės, ryškias begonijas ar bet ką, kas jau seniai kutena širdį pamačius gėlyne, bet pirkti kažkaip nedrąsu. Gėlės namuose visada yra geras sprendimas.

6. Pakeiskite kavos staliuką. Galbūte senas baldas jau pradeda atsibosti, o gal nebetalpina visko tiek, kiek reikia, kai namuose gyvena daug daugiau narių. O gal būt šis užima pernelyg daug vietos? Rinkitės mažesnį, tačiau funkcionalesnį ir keičiantį savo dydį.

7. Na galiausiai, ji jau niekas netinka, visada gelbsti paprasta lempučių girlianda virš lango. Stilinga, jauku ir visada malonu. Juk šviesa – tai pozityvumas ar ne? Įneškite jo į savo svetainę.