raštinės reikmenys dekoracijoms

Biuro atnaujinimo idėjos pakeisiančios kasdienybę

Biure praleidžiama didžiąją dienos dalį, tad natūralu, jog sukurti jaukią, malonią ir pozityvu bei jaukumu atsiduodančią atmosferą yra tikrai labai svarbu. Pilkoje nuobodžioje aplinkoje ir mes tampys greitu metu taptume nuobodūs ir net sau neįdomūs. Be to, kai patalpos dvelkia nuoboduliu, apie kūrybiškumą ir originalias į galvą šaunančias idėjas galima net nesvajoti. Tad kaip neužsidaryti kvadratinėje dėžutėje ir stilingai bei originaliai atnaujinti savo ofisą? Pateikiame kelias smagias idėjas.

Keičiame, naujiname ir puošiame

Biuro interjeras dažnai reikalauja ypač daug kūrybiškumo, tačiau tuo pačiu aktualu ir praktiškas idėjų pritaikymas. Jos neturi blaškyti, bet ir neturėtų versti žiovauti iš nuobodulio. Tad labai svarbu ne tik tinkamai pasirinkti spalvų paletę, dėmesio ir atidumo pareikalaus ir raštinės reikmenys. Jei kyla klausimas, kur jų ieškoti, u-sukite į elektroninę biuro prekių parduotuvę Biurogidas.lt. Geros kainos ir platus asortimentas – garantuotas.

Keičiame:

Pakeiskite senus baldus, nepatogias kėdes ir pernelyg ankštas, nieko nebetalpinančias lentynas. Nebūtina visko sutvarkyti vadovaujantis feng šui sistema, tačiau senus baldus pakeisti – būtina. Jei manote, kad Jūsų darbuotojų motyvacijos nauji baldai nepakeis, tai labai klystate. Kuo patogiau jausis Jūsų komanda, tuo geriau ji dirbs ir jausis laisviau, geriau, galų gale, pagerės produktyvumas. Patys pabandykite dirbti ant nepatogios kėdės ir dienos gale paklauskite savęs ir savo skaudančios nugaros, ar galėtume taip dirbti ir rytoj?

Atnaujiname:

Atnaujinkite biure vyraujančią paletę. Tai gali būti ir patys paprasčiausi raštinės reikmenys. Perėjimas nuo geltonų iki mėlynų lapukų taip pat gali stipriai pasijusti, net jeigu tai skamba kaip didžiausia nesąmonė. Atnaujinkite skelbimų lentą. Pakabinkite ten motyvuojantį, didelėmis raidėmis rėkiantį skelbimą, kuris linkėtų kiekvienam prakeiktai gero pirmadienio. Ir nebijokite lipti iš savo komforto zonos ribų. Kartais taisyklių laužymas ir būtent tai, ko reikia, norint sukurti kažką, ko taip trūko.

Puošiame:

Papuoškite skelbimų lentą, darbo vietą, monitorių ir susirinkimų kambarius. Puošybos elementais gali tapti ne tik ryškios, ką tik pražydusios gėlės, bet ir spalvingi puodelių padėkliukai ar didelis įvykių ir renginių kalendorius pakabintas ant laisvos tuščios sienos. Galų gale, jei norite, dekoracijoms puikiai pasitarnaus ir raštinės reikmenys. nupirkite naują rašymo priemonių dėžutę, papildykite turimas atsargas spalvingais žymekliais – ir jau turite atnaujintą darbo vietą.

Kartais reikia visai nedaug tam, kad žmonės darbe jaustųsi kažkaip kitaip, kažkaip pozityviau ir geriau nusiteikę. Įvairios dekoracijos, patogesnės kėdės ir kiti, atrodo, nedideli dalykai gali paversti net pirmadienį labiau saulėtą.